Tijana Bogićević wykona w Kijowie utwór „In Too Deep”, a nadawca RTS opublikował fragment instrumentalny piosenki! 

Reprezentantka Serbii na Eurowizji 2017, Tijana Bogićević udzieliła wywiadu telewizji RTS dotyczącego jej udziału w konkursie z piosenką In too deep, której instrumentalny fragment został dziś opublikowany w Internecie. Chociaż to jedynie 40 sekund, to jednak nagranie zwróciło uwagę fanów. Wiadomo, że nie będzie to ballada, a Serbia po raz trzeci z rzędu zaprezentuje utwór w języku angielskim.

Wokalistka przyznaje, że nie spodziewała się zaproszenia od telewizji serbskiej, ale i nie zaskoczyło ją to, że nadawca właśnie Tijanę widział w roli wykonawczyni „In too deep”. Oczywiście jej celem jest reprezentować Serbię jak najlepiej, ale nie czuje presji z powodu chęci osiągnięcia konkretnego rezultatu – nie traktuje muzyki w kategoriach sportowych. „Jednym z parametrów decydujących o zwycięstwie jest czyjś gust. Pewnie, że wszyscy chcemy wygrać i mamy nadzieję, że wpasujemy się w gust publiczności, która będzie głosować” – dodaje Tijana. Wokalistka prywatnie przyjaźni się z Bojaną Stamenov (ESC 2015), od której wiele słyszała na temat przygotowań do Eurowizji, zresztą sama Tijana już miała okazję poznać atmosferę konkursu, gdy występowała w chórkach Niny w 2011 roku.

Nadal nie wiadomo kiedy „In too deep” zostanie oficjalnie zaprezentowane, ale najprawdopodobniej RTS przygotuje specjalny program, w którym Tijana Bogićević będzie główną bohaterką. Telewizja publiczna potwierdziła również transmisje wszystkich części Konkursu Piosenki Eurowizji 2017.

Źródło: RTS, fot.: RTS.rs