Zobacz, które europejskie kraje odwiedzi polska reprezentantka podczas trasy promocyjnej. 

Sezon preselekcyjny powoli dobiega końca, a dla fanów konkursu zaczyna się okres osłuchiwania się z wybranymi piosenkami, układania pierwszych rankingów oraz promocyjnych koncertów przedeurowizyjnych. Od kilku lat coraz więcej krajów organizuje takie koncerty połączone z  imprezami integracyjnymi dla artystów, którzy już za dwa miesiące będą zmagać się w Konkursie Piosenki Eurowizji. W tym roku polski reprezentant po raz pierwszy weźmie udział w prawie wszystkich zaplanowanych koncertach promocyjnych!

Aktualnie zaplanowane przystanki na promocyjnej trasie Kasi Moś prezentują się następująco:

25 marca – Ryga – Eurovision Pre-Party Riga 

2 kwietnia – Londyn – London Eurovision Party

5 kwietnia – Tel Aviv – Israel Calling! Eurovision Pre-Party

8 kwietnia – Amsterdam – Eurovision in Concert 

15 kwietnia – Madryt – Eurovision Spain Pre-Party

Koncerty i imprezy przedeurowizyjne to bardzo ważna okazja do zapoznania się z innymi uczestnikami, szlifowania występu oraz  oswojenia ze sceną i eurowizyjną publicznością. Artyści udzielają przy tej okazji również mnóstwa wywiadów, jest to zatem doskonałe wydarzenie promocyjne. Wielu byłych reprezentantów podkreśla, że dzięki udziałowi w przedeurowizyjnych koncertach, mogli wcześniej poczuć klimat konkursu oraz znacznie łatwiej opanować stres przed właściwym występem w maju. Mamy nadzieję, że Kasia Moś świetnie poradzi sobie podczas europejskiej trasy promocyjnej oraz zostanie gorąco przyjęta przez zagraniczną publiczność!

Kasia nie zapomina jednak o polskich fanach, o czym możemy się przekonać śledząc jej profile w mediach społecznościowych. Chociaż od wygranej w Krajowych Eliminacjach minął już prawie miesiąc, to wciąż bardzo często gości w polskich mediach. W ostatnich dniach udzieliła obszernego wywiadu m.in. Superstacji, Radio VOX FM, Radio Polska Live oraz Wirtualnej Polsce.

Nasz eurowizyjny utwór Flashlight chętnie grają lokalne rozgłośnie radiowe, m.in. Radio Łódź, Radio Merkury, Radio FAMA Kielce, Polskie Radio Londyn, Polskie Radio PiK czy Radio Szczecin. Mamy nadzieję, że ich śladem pójdą wkrótce także rozgłośnie ogólnopolskie, a promocja polskiej eurowizyjnej propozycji nabierze jeszcze większego rozmachu!

źródło: własne (fot. Youtube – teledysk do utworu Flashlight)