Kasia Moś i Justyna Steczkowska będą gwiazdami 25. Rock&Chanson Festival „Kolonia-Wrocław-Paryż”, festiwalu odbywającego się w trzech miastach Europy. Byłe reprezentantki Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji wystąpią w towarzystwie innych europejskich wykonawców.

Tegoroczny festiwal odbędzie się w dniach 17-18 listopada w Sali Ratusza Köln-Porz. Jubileuszowa edycja wydarzenia z udziałem polskich, niemieckich i francuskich gwiazd estrady zapowiada się niezwykle interesująco. Wśród zaproszonych gości znalazły się byłe reprezentantki Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji: Justyna Steczkowska (1995) i Kasia Moś (2017).

Tegoroczna uczestniczka Eurowizji zaśpiewa podczas piątkowego koncertu. Na scenie zaprezentuje się też m.in. Maciej Maleńczuk. Eurowizyjna nadzieja Polski z 1995 roku będzie gwiazdą sobotniej gali festiwalowej. Razem z nią zaśpiewają też Lou Volt z Francji i grupa The Airlettes z Niemiec.

Bilety na koncerty można kupić za pośrednictwem tej strony.

Źródło: polonicaev.de; fot. prasowe

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKolejny rekord zgłoszeń w Estonii!
Następny artykułMargaret w preselekcjach San Marino?!
Sergiusz Królak
Udziałem Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji żyję dosłownie od urodzenia, ponieważ Edyta Górniak stanęła na dublińskiej scenie trzy dni po moich narodzinach. Chociaż konkurs uważnie śledzę od 2011 roku, moje pierwsze wspomnienia sięgają 2003 roku. W OGAE Polska jestem od 2015 roku, od razu dołączyłem też do redakcji Eurowizja.org. W ramach pracy w redakcji zajmuję się informacjami dotyczącymi Polski, Wielkiej Brytanii oraz Węgier. Do swoich ulubionych utworów z Eurowizji zaliczam zarówno te ambitniejsze („Neka mi ne svane” Danijeli Martinović, „Love or Leave” grupy 4Fun czy „Play” Jüriego Pootsmanna), jak i te bardziej imprezowe („Glorious” grupy Cascada czy „Jestem” Magdaleny Tul).