Na eurowizyjnej liście wykonawców, których zobaczymy w Kopenhadze, pojawiło się kolejne nazwisko. Aram MP3 został wybrany reprezentantem Armenii na ESC 2014.

Aram MP3 (Aram Sargsyan) ma 30 lat. Jest obecnie jednym z najpopularniejszych, armeńskich artystów. Multitalent: piosenkarz, kompozytor, stand-upper oraz aktor – głównie komediowy. Co ciekawe – nie ma artystycznego wykształcenia. W 2006 roku ukończył Uniwersytet Medyczny w Erewaniu.

Telewizja AMPTV ogłosiła swoją decyzję w programie sylwestrowym. Wybór Arama MP3 jest wyborem wewnętrznym armeńskiego nadawcy publicznego. Nie jest na razie znany utwór, z jakim pojedzie na ESC 2014.

Aby przybliżyć Wam postać Arama MP3, poniżej jeden z jego ostatnich hitów.

Źródło: eurovision.tv, wikipedia.pl, youtube.com, fot.: eurovision.tv

8 KOMENTARZE

  1. Głos ciekawy, ale czy przejdzie niezauważony… to już zależy od piosenki. Eurowizja, i Eurowizyjna widownia, to nie są tylko same Ele Zapendowskie, które patrzą na sprawy techniczne podczas wykonania utworu… :). Sama piosenka jest przede wszystkim najważniejsza w tym konkursie. No ale sądzę, że może być ciekawie… pod warunkiem, że ten gość nie zrobi jakiegoś badziewnego joke-entry… :).

      • No tak, ale… chyba jednak nadal najważniejsza jest piosenka, przynajmniej dla przeciętnego widza. Tzn. nie chodzi mi o to, że widzowie ambitnie słuchają utworów, tylko o to, że może być nawet najlepsze, najciekawsze show, ale jeśli nie ma wystarczająco dobrej piosenki, no to… nie ma smsa, no przynajmniej ja tak reaguję, nie wiem, jak większość innych, i jak jurorzy w różnych krajach :). Po prostu 20 lat temu nie było aż tylu udziwnionych show i badziewnych joke-entries… 🙂

          • Ok, ale trochę odjechaliśmy od tematu :). Generalnie, to chodziło mi także o to, że ten Aram MP3 może mieć super głos (i ma), ale jeśli piosenka będzie niewystarczająco dobra, lub jeśli przesadzi z show, to niestety może zostać niezauważony, lub zauważony, ale w sensie negatywnym, tzn. oceniony negatywnie. No ale ok, na razie nie ma co dyskutować, trzeba poczekać na piosenkę.