Sobota to dzień, w którym swoje kolejne próby odbywali uczestniczy drugiego półfinału Konkursu Piosenki Eurowizji. Poza Michałem Szpakiem na scenie pojawiło się 17 innych reprezentacji. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Zdjęcia: Patrycja Pajor (eurowizja.org)

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDruga próba Michała Szpaka (galeria)
Następny artykułRelacja z siódmego dnia prób
Adam Naruszewicz
Urodzony dwa dni przez Konkursem Piosenki Eurowizji 1986 roku na dalekim wschodzie kraju. W OGAE już od ponad 10 lat. Od Melodifestivalen woli litewskie preselekcje, chociaż pierwsze świadomie obejrzane to hiszpański Eurocanción w 2001 roku. Prawie zawsze kibicuje Litwie i Bułgarii, a w drugim kraju nawet mieszkał przez jakiś czas. W jego corocznej czołówce najczęściej znajdują się utwory, które u innych są gdzieś na dnie tabeli, chociaż czasami znajdzie współtowarzysza w swoim "braku gustu". Eurowizję ogląda od 1995 roku, przegapił jeden finał, do tej pory żałuje.

1 KOMENTARZ

  1. O ile wykorzystywanie technologi w występach Rosji i Islandii jest dobrym pomysłem, bo całość pasuje do siebie, tak jednak wydaje mi się że piosenkom z Białorusi i Australii może to zaszkodzić. Ivan spokojnie mógłby występować sam na scenie, wspomagany przez chórki, gdyż jego piosenka wyróżnia się i obronilaby się bez tego, tym bardziej że ma bardzo ciekawy głos.