Czy tęskniliście za tegorocznym reprezentantem Armenii? Jeśli tak, to mamy dla Was dobre wiadomości.

Aram MP3, który w tym roku z sukcesem reprezentował swoją ojczyznę na Eurowizji, w odróżnieniu od swoich niektórych konkurentów, jak np. fińskiego Softengine, niemieckiej Elaizy czy maltańskiego Firelight, zrobił sobie urlop muzyczny i po konkursie w Danii nie zaprezentował jak dotąd żadnego nowego materiału. Wydawać by się mogło, że cisza z jego strony nigdy nie minie, ale wokalista w ostatnim czasie zaskoczył swoich fanów.

Ormianin niespodziewanie pojawił się w lokalnej edycji znanego na całym świecie programu The Voice. Jego występ zaaranżowany był jako przesłuchanie w ciemno normalnego uczestnika, a po wyśpiewaniu pierwszych nut utworu „It’s a man’s world” Jamesa Browna „zdobył” już pierwszą jurorkę – Sonę. Do niej dołączyli Eva Rivas (Armenia 2010) oraz Hayko (Armenia 2007). Cała trójka z nieukrywanym entuzjazmem przyjęła wyjątkowego gościa i nie szczędziła pochwał kierowanych w stronę wokalisty. Nie zabrakło również podziękowań za majowy występ Arama w Konkursie Eurowizji oraz godne reprezentowanie Armenii. Pełną relację z występu w The Voice of Armenia zobaczyć możecie poniżej:

To jednak nie wszystko – już niebawem światło dzienne ujrzy nowy singiel artysty i tworzony do niego teledysk. Wokalista starannie informuje swoich fanów za pomocą Facebooka o postępach pracy nad premierowym utworem. Wiadomo już, że tekst do piosenki napisał wieloletni przyjaciel i współpracownik Arama, Garik, który towarzyszył wokaliście również w trakcie Eurowizji w Kopenhadze. Nad pracami w studio oraz pełną aranżacją kompozycji czuwają ormiańscy muzycy na czele z DJ Serjo. W ostatnich dniach kręcony był także wideoklip, który, jak można domniemywać po zamieszczonych na profilu artysty zdjęciach, zapowiada się jako kontynuacja nieco mrocznej stylistyki znanej nam już z teledysku do eurowizyjnego „Not Alone”. Na ostateczne efekty pracy pozostaje nam jeszcze chwilę poczekać, bowiem sam Aram określa postęp swoich przygotowań na nieco ponad 70% – miejmy jednak nadzieję, że najnowsze dzieło przyjdzie nam usłyszeć i zobaczyć jeszcze w listopadzie. Póki co przypomnijmy sobie konkursową piosenkę Arama MP3.

Źródło: wiwibloggs.com, Facebook (Oficjalny fan page Aram Mp3); Foto: Facebook (Oficjalny fan page Aram Mp3)