Małgorzata Bernatowicz czyli Carmell będzie reprezentować OGAE Polska w dorocznym konkursie  OGAE Second Chance Contest!

Niezmiennie od 1987 roku Stowarzyszenie Miłośników Konkursu Piosenki Eurowizji OGAE skupiające fanów z całej Europy zaprasza oddziały narodowe do udziału w konkursie drugiej szansy. Fanklub z każdego kraju może w nim wytypować jedną piosenkę, której nie udało się wygrać narodowych preselekcji i tym samym dać jej drugą szansę na pojedynek z europejskimi rywalami w internetowej rywalizacji.

Polski oddział OGAE w 2016 roku, zdecydował się wystawić piosenkę Cool me down w wykonaniu Margaret. Był to najlepszy wybór, który dał nam pierwsze zwycięstwo w tym konkursie! Przypomnieć można sobie o tym TUTAJ.

W tym roku to właśnie Carmell dostanie polską drugą szansę z piosenką Facesna którą głos oddało aż 100 członków naszego stowarzyszenia, co sprawiło, że zdeklasowała rywali. Pełne wyniki głosowania prezentują się następująco:

  1. Carmell „Faces”                                  902 pkt
  2. Isabell Otrębus-Larsson „Voiceless”     692 pkt
  3. Agata Nizińska „Reason”                     544 pkt
  4. Lanberry „Only human”                       294 pkt
  5. Aneta Sablik „Ulalala”                         266 pkt
  6. Martin Fitch „Fight for us”                   214 pkt
  7. Paulla „Chcę tam z tobą być”              48 pkt
  8. Olaf Bressa „You look good”                24 pkt
  9. Rafał Brzozowski „Sky over Europe”    16 pkt

Przypomnijmy sobie jej występ z Krajowych Eliminacji do Eurowizji 2017, gdzie zajęła 3 miejsce uzyskując łącznie 15 punktów (10 publiczność, 5 Jury):

Swoją muzyczną podróż rozpoczęła tworząc muzykę w duecie MASHMISH, z którym dotarła do finału muzycznego show Must Be The Music.

Po wydaniu debiutanckiej płyty duetu, tworzone przez Carmell kompozycje były wykorzystywane w serialach Prawo Agaty i Na dobre i na złe. Jej ogromnym atutem jest niepowtarzalna barwa głosu. Artystyczna wrażliwość tkwiła w niej od dziecka, a w muzycznych poszukiwaniach kibicuje jej od zawsze jej znana mama, aktorka Ewa Kasprzyk.

Obecnie Carmell rozpoczęła solową karierę i pracuje nas autorskim materiałem. Singiel Faces, był propozycją na Krajowe Eliminacje do Eurowizji 2017 oraz jest jednocześnie zapowiedzią nowego materiału muzycznego. W przygotowaniu utworu, Bernatowicz pomagali Marcin Kuczewski (muzyka) oraz Paweł Jurczak (tekst).

Polski utwór, razem z wytypowanymi przez inne europejskie oddziały OGAE, ocenią teraz fani z całej Europy. Po raz pierwszy to klub OGAE Polska będzie organizowała ten konkurs. Wkrótce więcej informacji znajdziecie na naszej stronie!

Źródło: Carmell; Foto: Carmell (facebook)

1 KOMENTARZ