Reprezentant Austrii zaprezentował dziś swój eurowizyjny utwór Nobody But You. Czy Cesár Sampson ma szansę na awans do finału i sukces w Lizbonie?

Od momentu, kiedy poznaliśmy nazwisko nowego reprezentanta Austrii minęły trzy miesiące. Podczas dzisiejszego poranka Konkurs Piosenki Eurowizji doczekał się kolejnej piosenki. Bohaterem dzisiejszego dnia jest Cesár Sampson, który został wybrany poprzez wewnętrzną selekcję austriackiego nadawcy ORF. W przeszłości uczestniczył w Eurowizji, bowiem śpiewał w chórkach podczas dwóch ostatnich startów reprezentantów Bułgarii w 2016 i 2017 roku.  Jak sam Cesár określa jest to kompozycja, przez którą może pokazać swoje umiejętności wokalne.

O czym jest utwór Nobody But You?

Utwór utrzymuje charakter popowy z lat 80 tych, a chór  gospel dodaje bogactwo i głębię utworu. Tekst opowiada o człowieku, który desperacko pragnie odzyskać swoją dawną postać.

Znalezione obrazy dla zapytania cesar sampson

Teledysk do piosenki Nobody But You można zobaczyć poniżej:

Utwór przygotowali: Sebastian Arman, Borislav Milanov, Johan Alkenäs oraz  Joacim Persson, który napisał także tegoroczną piosenkę Bułgarii. Cesar Sampson poza śpiewaniem spełnia swoją drugą pasję, jaką jest sport. Pracuje także jako trener personalny i fotomodel.

Źródło: ORF, fot.: Cesar Sampson Facebook

 

1 KOMENTARZ