Wydawałoby się, że okres przed Eurowizją to głównie próby i koncerty promocyjne. A jednak – Poli Genova prawdopodobnie znalazła sposób na 48-godzinną dobę – dodatkowo bierze bowiem udział w popularnym programie telewizyjnym.

Poli Genova pojawiła się na koncercie promocyjnym w Rydze, wzięła udział w Eurovision in Concert w Amsterdamie, a kolejnym krokiem ma być impreza w Izraelu. Pomiędzy występami pojawia się również co poniedziałek w programie „Kato dve kapki voda” (Jak dwie krople wody) – czyli bułgarskiej wersji znanego w Polsce programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. W porównaniu do polskiej wersji odcinki w bułgarskiej wersji są transmitowane na żywo, a nie wcześniej nagrywane.

Jak do tej pory Poli Genova występowała jako Justin Bieber, Grupa The Jacksons, Iordanka Hristova, Rafi Bohosyan, The Weekend, a także Preslava. Mówiło się, że ta ostatnia (która również występuje w tej edycji programu) była jedną z kontrkandydatek Poli do uczestnictwa w Konkursie Piosenki Eurowizji. Trzeba przyznać, że stylizacja była w tym odcinku bardzo udana.

About tonight .. #катодвекапкивода #liketwodropsofwater @preslava__

A post shared by Poli Genova (@poli.genova) on

A tu jeden z występów z programu. Poli Genova zajęła w odcinku trzecie miejsce próbując skopiować Justina Biebera. Jak się jej to udało?

Do tej pory Poli zajmuje drugie miejsce w ogólnej klasyfikacji. Ciekawostką jest fakt, że udział pochodzącej z Sofii wokalistki w programie został zakontraktowany jeszcze przed oficjalnym wyborem wokalistki na reprezentantkę Bułgarii na Konkurs Piosenki Eurowizji. Z programu nie można odpaść przed finałem i wiadomo, że edycja nie zakończy się przed próbami do konkursu – ciekawe jak rozwiąże to prywatna, bułgarska stacja?

Źródło: Nova TV, własne

Zdjęcie: poligenova.eu

1 KOMENTARZ