Polska reprezentacja wystąpi podczas „London Eurovision Party” gdzie spotka się ze swoimi konkurentami z różnych części Europy!

Organizatorzy London Eurovision Party potwierdzili, że Donatan i Cleo wystąpią podczas tej imprezy. Tym samym stawka gości tegorocznej odsłony ma już 8 nazwisk. Poza Polakami do Londynu pojadą też Tijana Dapčević z Macedonii, Aarzemnieki z Łotwy, Aram Mp3 z Armenii, Firelight z Malty, Sergej Ćetković z Czarnogóry, SEBalter ze Szwajcarii i Conchita Wurst z Austrii. Jak co roku zabawę poprowadzą Nicki French i Paddy O’Connell.

London Eurovision Party 2014 odbędzie się 13 kwietnia w Cafe de Paris. Aby zakupić bilety należy odwiedzić oficjalną stronę imprezy – LondonEurovision.com. Serdecznie polecamy wszystkim polskim fanom Eurowizji mieszkającym w Londynie!

Źródło: LondonEurovision.com

2 KOMENTARZE

  1. No i świetnie! Ważna jest promocja utworu. Na pewno pomoże to naszym reprezentantom w awansie do finału. No i nareszcie zarówno TVP jak i sami artyści rzeczywiście chcą osiągnąć dobry rezultat (przynajmniej ja mam takie odczucie). Tak trzymać 🙂

  2. No no… Irlandia, Francja, UK… a może gdzieś jeszcze? Np. Holandia? Bardzo fajnie i bardzo dobrze, że jest taka promocja! Chyba dawno żaden polski reprezentant tak nie miał… o ile w ogóle którykolwiek, bo jakoś sobie nie przypominam :).