Członkowie OGAE Polska mieli okazję uczestniczyć we wrocławskim koncercie Donatana i Cleo! Zapraszamy na relację ze stolicy Dolnego Śląska.

W czwartek późnym wieczorem we wrocławskim klubie studenckim „Alibi” odbył się mini koncert Donatana i Cleo. Tuż po 23 na klubowej scenie pojawiła się Cleo i od razu rozgrzała publiczność piosenką „My Słowianie”. Rytm naszego eurowizyjnego utworu porwał całą zgromadzoną na parkiecie widownię, która donośnym głosem śpiewała razem z wokalistką. Podczas występu na scenie towarzyszył jej trzyosobowy zespół taneczny z wrocławskiej szkoły tańca RM Dance (Robert Magiera Dance). Ich nieprzeciętny układ choreograficzny przypadł do gustu Cleo, która stwierdziła: Widziałam wiele przeróbek i układów, ale ten jest najlepszy!

Następnie Cleo wykonała kawałek „Teraz Ja”, który fani mogą kojarzyć w Konkursu Piosenki w Opolu 2013. Chwilę później ze sceny rozbrzmiewały takie piosenki jak „Nie lubimy robić” oraz ku zaskoczeniu wielu „We Found Love” z repertuaru Rihanny. Publiczność prawie oszalała, gdy na scenie pojawił się Donatan i zaczął rozdawać zdjęcia z autografami. Zaskakujące jest to, że tak naprawdę Donatan odsunął się w „cień” po to, aby Cleo przejęła całą uwagę ludzi – komentuje Kamil z OGAE Polska. Pewien bliżej nieznany hiszpański student wszedł nawet w posiadanie płyty „Równonoc”. Na koniec Cleo pożegnała wszystkich ponownym wykonaniem „Słowian”. Po krótkim odpoczynku każdy kto chciał, mógł zrobić sobie zdjęcie z naszymi reprezentantami. Koncert zakończył się krótko po północy.

Dla wszystkich hejterów, którzy uważają, że Cleo nie potrafi śpiewać i tego nie uniesie – polecamy wybrać się na koncert. Nasi reprezentanci są bardzo sympatyczni, otwarci i przemili! Ludzie bez wyjątku życzyli im wygranej. Mówili, że trzymają za nich kciuki i wierzą w najlepszych wynik – relacjonuje Kamil. Członkom OGAE Polska udało się dowiedzieć od Donatana, że „My Słowianie” pojedzie na Eurowizję w zmiksowanej wersji, a sama piosenka zostanie jeszcze troszkę podkręcona.

Już za parę dni Donatan i Cleo ruszą na podbój Irlandii! Polscy reprezentanci wystąpią w trzech miastach – Cork (14 marca), Dublinie (15 marca) i Galway (16 marca). Szczegóły znajdziecie na facebookowej stronie tego wydarzenia – TUTAJ.

Poniżej prezentujemy nagranie z wrocławskiego koncertu. Materiał przygotował Arkadiusz z OGAE Polska.

Relacja: Arkadiusz Gil i Kamil Nadbrzeski

Materiały foto/video: Arkadiusz Gil

 

1 KOMENTARZ

  1. Nieźle, nieźle, a nawet bardzo fajnie :). Może wezmą tą grupę taneczną na Eurowizję? :). No i nie mogę się doczekać tej nowej wersji „My Słowianie” (choć może tytuł też zostanie zmodyfikowany). No ale na pewno poznamy tą wersję już niedługo… :).