Dziś od 15:30 transmisja wielkiego otwarcia Eurowizji Junior 2017! Alicja Rega pojawi się na czerwonym dywanie.

Tbilisi wita eurowizyjne gwiazdy! Dziś o 15:30 przed budynkiem Biblioteki Narodowej rozłożony zostanie czerwony dywan, po którym przejdą reprezentanci 16 państw uczestniczących w Eurowizji Junior 2017. Wśród nich będzie reprezentantka Polski, Alicja Rega, wraz ze swoją ekipą. Wokalistka przygotowuje się do przyjęcia i podchodzi do tego w pełni profesjonalnie – do Tbilisi przyjechała ze stylistą i makijażystką, z którymi na co dzień współpracuje przy różnych projektach muzycznych realizowanych przez Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie pod dyrekcją Anny Czenczek.

Na dzisiejszy wieczór Alicja wybrała ze stylistą sukienkę w kolorze butelkowej zieleni ozdobioną koronkowymi detalami. Żeby nadać charakteru stylizacji zdecydowała się na duży kapelusz. Cała outfit utrzymany będzie w młodzieżowym stylu i osadzony w aktualnych trendach. Podczas spaceru po czerwonym dywanie na pewno towarzyszyć jej będzie szef polskiej delegacji, Mateusz Grzesiński.

Podczas Ceremonii Otwarcia odbędą się występy artystyczne – na scenie pojawi się balet Sukhishvili oraz byli reprezentanci Gruzji w Konkursie Piosenki Eurowizji Junior. W trakcie imprezy odbędzie się też losowanie połówek stawki konkursowej. Każdy reprezentant będzie losował spośród czterech opcji – pierwsze miejsce startowe, ostatnia pozycja startowa, pierwsza połowa stawki, druga połowa stawki. Na podstawie wyników losowania producenci ustalą pełną kolejność startową podczas finału w niedzielę, 26 listopada 2017 o 16:00 w TVP2 i TV Polonia.

Dzisiejsza transmisja dostępna będzie od godziny 15:30 na YouTube – TUTAJ.

fot. Archiwum CSW