Duncan Laurence po zwycięstwie na Eurowizji 2019, fot. Andres Putting

Eurowizja 2020 odbędzie się w maju. 30 stycznia do sprzedaży trafią kolejne bilety na koncerty konkursowe. Poprzednia pula wyprzedała się w niecałą godzinę.

Podobnie jak przy sprzedaży pierwszej puli biletów, zakupy będzie można zrobić od godz. 12:00 czasu środkowoeuropejskiego. Bilety na 65. Konkurs Piosenki Eurowizji w Rotterdamie kupisz tutaj.

Eurowizja 2020 – bilety na konkurs

Sprzedaż pierwszej puli biletów na konkurs Eurowizja 2020 cieszyła się sporym zainteresowaniem wśród internautów. Jak poinformowali organizatorzy, cała transza przeznaczona do sprzedaży rozeszła się w kilkadziesiąt minut. Można się spodziewać, że podobnie będzie i tym razem.

Organizatorzy oferują widzom dziewięć różnych wydarzeń biletowanych w ramach Konkursu Piosenki Eurowizji 2020. Poza finałem i dwoma półfinałami publiczność może kupić bilety na próby jurorskie oraz tzw. koncerty dla rodziny (family shows), czyli ostatnie próby generalne przed koncertem głównym.

Ceny biletów wahają się od 68,5 euro do aż 248 euro. Wszystko oczywiście zależne jest od rodzaju miejsca i oddalenia od sceny konkursowej.

Trzecia pula biletów na Eurowizję 2020 trafi do sprzedaży w połowie marca, a fani będą mieli jeszcze jedną szansę na zgarnięcie wejściówek na któryś z koncertów.

Eurowizja 2020 – gdzie? kiedy? kto wystąpi?

Eurowizja 2020 odbędzie się 12, 14 i 16 maja w Rotterdamie, dzięki wygranej Duncana Laurence’a podczas poprzedniego Konkursu Piosenki Eurowizji. Do rywalizacji przystąpią nadawcy publiczni z 41 państw, w tym reprezentant Polski, którego poznamy 23 lutego podczas finału programu Szansa na sukces. Eurowizja 2020.

Kto wygra eurowizyjną „Szansę na sukces”? Fani nie mają wątpliwości

źródło i foto.: eurovision.tv