Olivia Wieczorek

Kilkanaście minut temu odbyła się druga próba polskiej reprezentantki, Olivii Wieczorek, przed finałowym występem w niedzielę. Jak poradziła sobie nasza piosenkarka i co zmieniło się w prezentacji utworu?

W dzisiejszym dniu Polka otwierała stawkę uczestników konkursu i jako pierwsza stanęła na maltańskiej scenie. Wszyscy eurowizyjni fani z niecierpliwością oczekiwali na drugie wykonanie piosenki przez Olivię, tym bardziej, iż to pierwsze zostało bardzo pozytywnie odebrane przez zagraniczne media i ekspertów. Według ankiety przeprowadzonej przez wiwibloggs nasza reprezentantka zwyciężyła w kategorii Best rehearsal wśród artystów występujących podczas pierwszego dnia prób (15. listopada).

wiwiblogs
źródło: wiwibloggs

W czasie drugiej próby nie było właściwie żadnych zaskoczeń. Występ Polki – podobnie jak dwa dni temu – wyróżniał nienaganny wokal, ciekawa sukienka oraz wizualizacje przedstawiające rozgwieżdżone niebo współgrające z cyfrowymi sercami, dmuchawcami i huśtawkami. Widać, że Olivia jest niezwykle skupiona na jak wykonaniu Nie zapomnij i wkłada w Konkurs wszystkie swoje siły i ambicje. Jaki będzie tego efekt? Dowiemy się już w niedzielę.

Reakcje mediów fanowskich, które są na miejscu potwierdzają, że Olivia będzie się liczyć w walce o wysokie miejsce. Portal Oikiotimes podkreśla, że ten występ nie potrzebuje żadnych zmian. Wieczorek wykorzystuje swoje możliwości wokalne, a jej utwór ma jedną z najbardziej charakterystycznych linii melodycznych w calej stawki. Zdaniem redaktorów portalu Polska jest czarnym koniem niedzielnego finału. O bezbłędnej próbie reprezentantki Polski wspomina też portal ESCBubble. 

Trzymamy kciuki za Olivię!

źródła: junioreurovision, wiwibloggs, Oikotimes, ESCBubble, własne

zdjęcie: wiwibloggs(screen z video)

 

2 KOMENTARZE