Eurowizja Junior 2019: Francja ma za sobą próby do tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Carla Lazzari opowiedziała w rozmowie z reporterem Eurowizja.org o przygotowaniach do występu. Pytanie o jej faworyta do wygranej bardzo ją zaskoczyło…

Trwają próby do finału Eurowizji Junior 2019, który zostanie rozegrany w najbliższą niedzielę. Młodociani uczestnicy po raz pierwszy mieli okazję do spotkania z dziennikarzami, którym ujawnilii szczegóły swoich występów oraz podzielili się ogólnymi wrażeniami związanymi z pobytem w Gliwicach.

Obejrzyj PIERWSZĄ próbę Viki Gabor przed finałem Eurowizji Junior

Eurowizja Junior 2019: Francja już po próbie

Po próbie scenicznej udało nam się porozmawiać z Carlą Lazzari, która reprezentuje Francję z piosenką Bim Bam Toi. W rozmowie z redaktorem serwisu Eurowizja.org opowiedziała o swoich wrażeniach związanych z próbą na scenie Areny Gliwice.

Jestem bardzo podekscytowana sceną. Jest wspaniała! Świetnie się na niej czuję. Nie mogłam się doczekać momentu, w którym ją zobaczę, a później na niej wystąpię!

W trakcie wywiadu Carla opowiedziała też o znajomościach zawiązanych z pozostałymi uczestnikami konkursu. Zapytaliśmy ją również o to, kto wygra wielki finał Eurowizji Junior 2019. Pytanie bardzo ją zaskoczyło. Co powiedziała?

Obejrzyj naszą rozmowę z Carlą Lazzari:

Eurowizja Junior 2019: Francja wysłała Carlę Lazzari

Carla Lazzari zdobyła popularność dzięki udziałowi w piątej francuskiej edycji The Voice Kids. W tzw. „przesłuchaniach w ciemno” fenomenalnie wykonała Take Me to Church z repertuaru Hoziera, po czym dołączyła do drużyny Patricka Florii, reprezentanta Francja na Eurowizji 1993. Ostatecznie trafiła do finału.

Carla nie jest jedyną osobą w rodzinie, która rozwija pasję muzyczną. Mama piosenkarki jest nauczycielką śpiewu. Reprezentantka Francji nagrała już kilka singli. W utworze Bim Bam Toi śpiewa o swojej pierwszej, młodzieńczej miłości.