fot. Łukasz Kiełtyka

Dzisiaj swoją drugą próbę odbyła dziewiątka pozostałych krajów w tym Polska. Zapraszamy na naszą fotorelację z dzisiejszego dnia.

Eurowizja Junior 2019: podsumowanie trzeciego dnia prób (fotorelacja)

Próba Macedonii Północnej, Polski i Portugalii

Ostatni dzień prób technicznych rozpoczęła Macedonia Północna. Występ Mily Moscow uświetniają dymy, białe wiązki światła i płonące ognie dookoła sceny. Później odbyła się próba Polski na którą wszyscy czekali. Nowym elementem prezentacji Viki Gabor jest zegar odmierzający czas do końca katastrofy. Jako trzecia wystąpiła Joana Almeida z Portugalii. Jej występ jest bardzo prosty z wizualizacjami z tekstem piosenki w języku angielskim w tle. Poniżej znajdziecie zdjęcia z dzisiejszej próby.

Eurowizja Junior 2019: druga próba Viki Gabor za nami. Jak jej występ wypada na ekranie?

fot. Sławomir Hrycyk/eurowizja.org

Próba Rosji, Walii i Serbii

Kolejna próba Rosji. Denberel, który po jednej z pierwszych prób zesłabł wrócił dzisiaj na scenę. Występ duetu jest pełen uroku, artyści dobrze współpracowali ze sobą. Następnie swoje pół godziny prób odbyła Walia. Erin zaprezentowała bardzo pomysłową sukienkę. Jedną z najlepszych prób dzisiejszego dnia odbyła Serbia. Darija zaprezentowała mocny wokal, a cała prezentacja wygląda bardzo efektownie. Sprawdźcie sami.

fot. Sławomir Hrycyk/eurowizja.org

fot. Łukasz Kiełtyka/eurowizja.org

Próba Hiszpanii, Holandii i Ukrainy

Hiszpania długo przygotowywała się do swojej próby. Artystce towarzyszy sporo rekwizytów m.in. rozwinięte sieci rybackie, które są pełne śmieci. Bardzo ciekawą prezentację przedstawił również Matheu z Holandii. Występ jest bardzo taneczny i kolorowy. Na zakończenie dnia prób wystąpiła Ukraina. Z pewnością cała prezentacja oddaje klimat piosenki.

fot. Sławomir Hrycyk/eurowizja.org