Eurowizja Junior 2019 nabiera tempa! Nasi redaktorzy, obecni w Arenie Gliwice podczas prób do finału konkursu, ocenili wszystkie występy. Wybrali dziesięć ich zdaniem najlepszych. Kto zajął czołowe miejsca w naszym zestawieniu? Sprawdźcie ekskluzywny materiał z prób technicznych. 

Ostatnie trzy dni przed finałem to czas, gdy Eurowizja Junior 2019 wchodzi w decydującą fazę. W czwartek i piątek odbywały się próby techniczne z udziałem wszystkich reprezentantów. Każdy z uczestników konkursu miał pół godziny na dopracowanie swoich prezentacji. Dziś czekają nas próby jurorskie, podczas których delegacje nie będą mogły już wprowadzić zmian w stagingu.

Pierwszego dnia prób na scenie zobaczyliśmy Albanię, Armenię, Australię, Białoruś, Francję, Gruzję, Irlandię, Włochy, Kazachstan i Maltę. Drugiego dnia usłyszeliśmy wokalistki i wokalistów z Macedonii Północnej, Polski, Portugalii, Rosji, Walii, Serbii, Hiszpanii, Holandii i Ukrainy.

Eurowizja Junior 2019: trwa głosowanie

Do niedzieli do godz. 15:59, czyli do momentu rozpoczęcia widowiska, każdy może zdecydować o tegorocznym zwycięzcy Eurowizji Junior 2019. Wystarczy wejść na oficjalną stronę Eurowizji Junior i oddać głos na swoje ulubione piosenki. Więcej informacji, jak to zrobić, znajdziecie w naszym artykule:

Eurowizja Junior 2019: jutro rusza głosowanie internautów