Telewizja Polska ogłasza nabór na wolontariuszy, którzy będą pomagać w organizacji tegorocznej Eurowizji Junior. Aby wziąć udział w rekrutacji należy mieć skończone 18 lat oraz mówić w stopniu komunikatywnym po angielsku. Nadawca czeka na zgłoszenia do 15 września.

Do zadań wolontariuszy podczas wydarzenia należeć będzie wsparcie zespołów technicznych i kreatywnych. Udział w rekrutacji może wziąć każda dorosła osoba, która najpóźniej w dniu 24 października skończy 18 lat oraz posługuje się językiem angielskim w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym. Dodatkowymi atutami z pewnością będą znajomość innych języków obcych, zainteresowanie konkursem oraz pozytywne podejście do wykonywanych zadań.

Wszyscy zainteresowani udziałem w Eurowizji Junior 2019 w charakterze wolontariusza powinni wysłać swoje zgłoszenie do 15 września za pomocą formularza elektronicznego. Autorzy najciekawszych aplikacji zostaną zaproszeni na rozmowy kwalifikacyjne. Wyniki rekrutacji poznamy 15 października.

Wolontariat przy Konkursie Piosenki Eurowizja Junior 2019!

UWAGA 🚨 WOLONTARIAT przy Konkursie Piosenki Eurowizja Junior 2019 💪🤸‍♂🤸‍♀ | Telewizja Polska S.A. we współpracy z Centrum Promocji Sportu "ACTIVE" zaprasza na rekrutację 🤗 Jeśli skończyłeś 1⃣8⃣ lat – zapraszamy: https://bit.ly/31lMhHO, info i regulamin: eurowizja.tvp.pl | #ShareTheJoy #JESC #Silesia #Gliwice #JuniorEurovision #BądźmyRazem

Opublikowany przez Eurowizja TVP Czwartek, 8 sierpnia 2019

Eurowizja Junior 2019: kto wystąpi w Gliwicach?

17. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci (Eurowizja Junior) odbędzie się 24 listopada 2019 roku w Arenie Gliwice. W finale nadchodzącego konkursu wezmą udział reprezentanci 19 państw.

Znamy uczestników Eurowizji Junior 2019

Do tej pory przedstawicieli wyłoniły cztery kraje: Gruzja (Giorgi Rostiaszwili), Macedonia Północna (Mila Moskow), Kazachstan (Erżan Maksim) i Hiszpania (Melani García). Konkursowe piosenki opublikowali też nadawcy z Holandii oraz Malty. Wiadomo również, że Telewizja Polska wybierze reprezentanta kraju-gospodarza za pośrednictwem formatu Szansa na sukces.

źródło: eurowizja.tvp.pl
foto: oficjalna strona internetowa Areny Gliwice