Telewizja Polska ogłasza nabór na wolontariuszy, którzy będą pomagać w organizacji tegorocznej Eurowizji Junior. Aby wziąć udział w rekrutacji należy mieć skończone 18 lat oraz mówić w stopniu komunikatywnym po angielsku. Nadawca czeka na zgłoszenia do 15 września.

Do zadań wolontariuszy podczas wydarzenia należeć będzie wsparcie zespołów technicznych i kreatywnych. Udział w rekrutacji może wziąć każda dorosła osoba, która najpóźniej w dniu 24 października skończy 18 lat oraz posługuje się językiem angielskim w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym. Dodatkowymi atutami z pewnością będą znajomość innych języków obcych, zainteresowanie konkursem oraz pozytywne podejście do wykonywanych zadań.

Wszyscy zainteresowani udziałem w Eurowizji Junior 2019 w charakterze wolontariusza powinni wysłać swoje zgłoszenie do 15 września za pomocą formularza elektronicznego. Autorzy najciekawszych aplikacji zostaną zaproszeni na rozmowy kwalifikacyjne. Wyniki rekrutacji poznamy 15 października.

https://www.facebook.com/EurowizjaTVP/videos/2337312969921023/?v=2337312969921023

Eurowizja Junior 2019: kto wystąpi w Gliwicach?

17. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci (Eurowizja Junior) odbędzie się 24 listopada 2019 roku w Arenie Gliwice. W finale nadchodzącego konkursu wezmą udział reprezentanci 19 państw.

Znamy uczestników Eurowizji Junior 2019

Do tej pory przedstawicieli wyłoniły cztery kraje: Gruzja (Giorgi Rostiaszwili), Macedonia Północna (Mila Moskow), Kazachstan (Erżan Maksim) i Hiszpania (Melani García). Konkursowe piosenki opublikowali też nadawcy z Holandii oraz Malty. Wiadomo również, że Telewizja Polska wybierze reprezentanta kraju-gospodarza za pośrednictwem formatu Szansa na sukces.

źródło: eurowizja.tvp.pl
foto: oficjalna strona internetowa Areny Gliwice