Logo i slogan Eurowizji Junior 2019 w Gliwicach

Eurowizja Junior już za kilka dni. Z tej okazji portal eurowizja.org przygotował małą gratkę dla wszystkich fanów Eurowizji w Polsce. Podziel się radością i dodaj jedną z dwóch eurowizyjnych nakładek na swoje zdjęcie profilowe na Facebooku. 

Eurowizja Junior to pierwsze tak duże wydarzenie organizowane przez Europejską Unię Nadawców w naszym kraju. Wcześniej Telewizja Polska gościła m.in. Eurowizję dla Młodych Tancerzy oraz Eurowizję dla Młodych Muzyków. Już za tydzień do Gliwic przyjedzie prawie 15 tysięcy osób, które na żywo obejrzą próbę jurorską i dzień później finał konkursu. Nie ulega wątpliwości, że będzie to największa Eurowizja Junior w historii.

Eurowizja Junior: pobierz specjalną nakładkę!

W celu aktywizacji i tworzenia społeczności miłośników Eurowizji Junior w Polsce, redaktorzy portalu eurowizja.org zaprojektowali dwie specjalne nakładki. Dzięki nim każdy fan konkursu będzie mógł pokazać swoim znajomym na Facebooku wsparcie dla naszej tegorocznej reprezentantki, Viki Gabor.

Do pobrania w specjalnym banku z nakładkami są dwa projekty. Pierwszy powstał w oparciu o nasz eurowizyjny konkurs. Czytelnicy portalu eurowizja.org proponowali hasła, które miały zagrzewać do boju Viki. Zwyciężył Jakub Broda z hasłem We are the Superheroes, We Can Share the Joy. Pomysłodawcami drugiego sloganu Wspieram Viki Gabor na Eurowizji Junior 2019 są nasi redaktorzy. Nad pracami graficznymi czuwał zespół techniczny redakcji, a nakładki wykonał Mikołaj Kasiej.

Jak dodać nakładkę?

Nakładkę można dodać w bardzo prosty sposób klikając w jeden z poniższych linków. Po wybraniu jednego z dwóch projektów, należy dopasować grafikę do zdjęcia profilowego, ustawić czas, przez jaki nakładka będzie wyświetlana i nacisnąć przycisk „ustaw jako zdjęcie profilowe”. Teraz możesz już dzielić się z innymi radością z oglądania Eurowizji Junior i wspierania Viki Gabor.

 

 

Eurowizja Junior już 24 listopada!

W tegorocznym konkursie wezmą udział przedstawiciele 19 krajów. Po 13 latach przerwy na Eurowizję Junior powracają Hiszpanie. W tym roku nie usłyszymy młodych artystów z Azerbejdżanu oraz Izraela. Eurowizję Junior poprowadzą Aleksander Sikora, Ida Nowakowska oraz ubiegłoroczna zwyciężczyni imprezy, Roksana Węgiel. Ceremonię otwarcia poprowadzi Mateusz Szymkowiak, a konferencje prasowe – Agata Konarska.

Eurowizja Junior 2019: posłuchaj wszystkich utworów!