Eurowizja Junior 2019: Zobaczyliśmy dziś drugą próbę Viki Gabor. Dziennikarze mogli zapoznać się z występem do Superhero zarówno w centrum prasowym, jak i w samej arenie. Kilkoro z nich zapytaliśmy o odczucia i szanse reprezentantki Polski w niedzielnym finale. 

Od wtorku trwają próby do finału Eurowizji Junior 2019. Dziennikarze mieli do nich dostęp od wczoraj. Po dzisiejszej próbie Viki Gabor zapytaliśmy dziennikarzy z kilku państw o ich odczucia. Zdradzili nam też co sądzą o organizacji całego wydarzenia.

Wywiad: Viki Gabor – Gdybym wygrała Eurowizję Junior to…

Eurowizja Junior 2019: Co mówią dziennikarze?

Zaraz po występie polskiej reprezentantki zapytaliśmy dziennikarzy o ich reakcje. Podzielili się oni swoimi odczuciami. Przekazali również rady zarówno dla Viki Gabor, jak i dla polskiej publiczności. Część z nich przyznała, że Polska dobrze sobie poradziła z organizacją największego muzycznego wydarzenia w naszym kraju, jakim jest Eurowizja Junior. Dziennikarze wskazali na mocne strony polskiej prezentacji, ale zaznaczyli też, czego jeszcze brakuje:

Potrzebuję tylko jednej rzeczy – tego wielkiego okrzyku publiczności, który powie wszystkim: to jest hit!

Eurowizja Junior 2019: Wesprzyj swoich ulubieńców

Finał Eurowizji Junior odbędzie się w niedzielę 24 listopada o godzinie 16.00. W Arenie Gliwice wystąpią reprezentanci 19 państw – Polskę będzie reprezentować Viki Gabor z piosenką Superhero. Od piątku 22 listopada, od godz. 20.00 można głosować w pierwszej części głosowania internetowego. Kończy się ono w niedzielę o 15.59, czyli dosłownie minutę przed rozpoczęciem koncertu finałowego. Głosy można będzie też oddać w drugiej fazie głosowania, która odbędzie się po zakończeniu wszystkich występów. Na oddanie swoich głosów na od 3 do 5 piosenek widzowie będą mieli 15 minut. W obu turach głosowania będzie można również na Polskę. Całą instrukcję znajdziecie TUTAJ.