Konkurs Piosenki Eurowizji zbliża się wielkimi krokami. Zobaczmy, jak przygotowuje się do niego reprezentantka Azerbejdżanu – Samra Rahimli.

Fani Eurowizji już odliczają dni do rozpoczęcia się pierwszych prób reprezentantów poszczególnych krajów. Dla artystów trwa z kolei okres gorących przygotowań do samego Konkursu, w tym liczne koncerty promocyjne czy nagrywanie pocztówek. Jak to wygląda u Samry?

Lyric video

Artystka, która nagrywa lyric video do utworu Miracle, postanowiła zrobić swoim fanom niespodziankę. Zaprosiła wszystkich chętnych do wysłania pocztówki ze swoim ulubionym wersem z piosenki. Każda osoba, której kartka pocztowa zostanie wykorzystana, otrzyma płytę z podpisem artystki. Termin upływa 10 kwietnia. Oto adres do wysyłki:
Samra Rahimli
Baku, Azerbaijan
Sharifzadeh str. 241
AZ 1012

Pre-Party w Moskwie i pocztówka promocyjna

Samra pojawiła się wczoraj podczas moskiewskiego Pre-Party, gdzie zaprezentowała swój eurowizyjny utwór. Oprócz niej na scenie można było również zobaczyć: Barei, Sergeya Lazareva, Ivana, Hoviego Stara, Kaliopi, Rykkę, Minus One, Ivetę Mukuchyan oraz Irę Losco.

Reprezentantka wybrała również lokalizację do swojej pocztówki. Będzie to Centrum kultury im. Heydara Aliyeva w BakuZostało ono zaprojektowane przez niedawno zmarłą architekt Zahę Hadid, której Samra chce złożyć osobisty hołd. Nagrania odbędą się 9 i 10 kwietnia.

Źródło: Facebook Samry Rahimli, eurovision.tv, wiwibloggs
Zdjęcie: Kate Kondratieva

1 KOMENTARZ

  1. Lubię azerską piosenkę, ale na Samrę nie mogę patrzeć. Na pierwszym nagraniu Miracle robi dziwne miny. Na konferencji w Moskwie usiadła tak, że było jej widać bieliznę. Podczas eurowizyjnego pre-party znowu zaczęła strzelać dziwne miny – troszkę mniej irytujące niż na pierwszym nagraniu. Mam nadzieję, że na Eurowizji pozbędzie się tej dziwnej maniery i wypadnie naprawdę dobrze, bo ma świetny utwór i wspaniały głos:)