Poznajcie utwór „Live it” w wykonaniu europejskich wokalistów, wśród których nie zabrakło gwiazd Konkursu Piosenki Eurowizji!

Już 15 stycznia rozpoczynają się w Katarze Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2015 w których zagra również reprezentacja Polski. Tradycją jest, że wszystkie tego rodzaju imprezy sportowe powinny mieć utwór-hymn promujący dane wydarzenie, nie inaczej jest i tym razem. Organizatorzy postanowili stworzyć piosenkę, którą wspólnie zaśpiewają wokaliści z krajów uczestniczących w mistrzostwach. Pomimo pochodzenia, barier językowych czy wyznania łączy ich miłość do muzyki, pozytywna energia i przesłanie, które poprzez utwór „Live it” chcą przekazać ludziom na całym świecie. Utwór został przygotowany przez JBM Studio i trwa aż 6 minut. Zaśpiewany jest w języku angielskim i arabskim.

Wśród wykonawców „Live it” znaleźli się Ewa Farna i Rafał Brzozowski. Ponieważ do nagrania zaproszono 24 wykonawców – po jednym z każdego państwa – Rafał reprezentuje Polskę, a Ewa Republikę Czeską. W studiu nagraniowym jak i podczas kręcenia teledysku towarzyszyli im m.in. Alexander Rybak (zwycięzca Eurowizji 2009 dla Norwegii) reprezentujący Białoruś, Daniel Kajmakoski (reprezentant Macedonii na ESC 2015), Marija Sestic (reprezentantka Bośni i Hercegowiny na ESC 2007), a także gwiazdy preselekcji tj. Lana (Chorwacja), Ola (Szwecja), Oceana (Niemcy) czy Alya (Słowenia). Oficjalny plik mp3 pobrać można za darmo TUTAJ, a teledysk do hymnu Mistrzostw Świata znajdziecie poniżej: