6 lipca na wszystkie platformy streamingowe trafił najnowszy utwór tegorocznego reprezentanta Polski, One Last Time. Wokalu w piosence użyczył Jesper Jenset pochodzący z Norwegii. Natomiast dzisiaj, 17 sierpnia, miała miejsce premiera klipu do tego utworu.

Tak, jak w przypadku poprzednich utworów, także tym razem Gromee zaprosił do współpracy zagranicznego wokalistę. One Last Time jest pierwszą piosenką DJ-a nagraną we współpracy z 21-letnim norweskim Jasperem Jensetem. Norweg zyskał sławę w swoim kraju dzięki udziałowi w tamtejszej odsłonie programu Idol, w którym zajął 5. miejsce. Utwór możecie znaleźć na wszystkich platformach streamingowych, klikając TUTAJ. Natomiast teledysk możecie obejrzeć poniżej:

Autor hitu Light Me Up, w którym śpiewał Lukas Meijer, nieustannie koncertuje i występuje na wszelakiego rodzaju festiwalach. Mimo, że praca pochłania dużą część jego życia, znajduje on także czas na sferę prywatną. Przypomnijmy, że w kwietniu poślubił Sarę Chmiel, wokalistkę zespołu Łzy, którą mogliśmy zobaczyć w chórkach na eurowizyjnej scenie w Lizbonie.

Podoba Wam się teledysk do utworu One Last Time?

źródło: Sony Music Polska, RMF FM
zdjęcie: Sony Music Polska