Za nami najhuczniejsza impreza promocyjna tego sezonu. Co działo się w Tel Avivie?

Dziś oficjalnie kończy się trwające od poniedziałku wydarzenie Israel Calling, które nie jest tylko i wyłącznie przedeurowizyjnym koncertem promocyjnym, ale także jest to duża turystyczna impreza dla biorących udział w Eurowizji artystów. W tym roku wykonawcy zwiedzili Jerozolimę i Hercliję, oraz tradycyjnie posadzili  drzewa w Eurowizyjnym Lesie. Jest to druga edycja tego eventu, współfinansowanego przez izraelskie Ministerstwo Turystyki oraz Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

https://www.instagram.com/p/BShg8P2jAm5/

https://www.instagram.com/p/BShX6wmg71A/?tagged=israelcalling

https://www.instagram.com/p/BSgCIrUgTgH/?tagged=israelcalling

Wczoraj odbyła się konferencja prasowa, w której wzięli udział wszyscy reprezentanci biorący udział w Israel Calling, a w tym roku do Tel Avivu dotarło ich aż 28. Jej uczestnicy mówili między innymi o marzeniach, które chcą zrealizować w życiu.

Wieczorem odbyła się kulminacyjna część wydarzenia, koncert promocyjny, którego gościem była ostatnia izraelska zwyciężczyni Eurowizji, Dana International.

Wczoraj organizatorzy imprezy udostępnili stream z relacją live z koncertu. Dziś wszystkie występy można obejrzeć między innymi dzięki nagraniom portalu wiwibloggs. Tutaj można obejrzeć także ich wywiady z uczestnikami. Dużo materiałów filmowych zawdzięczamy także ESCKAZ.

Oczywiście w Izraelu nie zabrakło także reprezentantki Polski, Kasi Moś, która nie omija żadnej okazji aby ośpiewać się ze swoją eurowizyjną propozycją.

 

 

Źródło: esckaz.com, wiwibloggs.com, instagram.com  Foto: esctoday.com