Jordan Anthony z Australii opowiada o związkach z Polską, jego planach na przyszłość i odczuciach po drugiej próbie. Czy młody wokalista otwierający tegoroczny konkurs jest gotowy na występ na największej dziecięcej scenie?

Kim jest Jordan Anthony?

Jordan Anthony pochodzi z Perth w zachodniej części kraju. Swoje pierwsze piosenki zaczął pisać w wieku siedmiu lat. Od tego momentu rozwinął umiejętności gry na pianinie. Mimo młodego wieku prezentował swoje zdolności na ulicach rodzinnego Perth. Jordan tak mówi o swojej pasji: Muzyka jest dla mnie pełną formą wyrazu. Gdy ludzie słuchają moich piosenek, chcę aby się z nimi utożsamiali. Niezależnie czy są szczęśliwi lub smutni, chciałbym, aby wiedzieli, że nie są sami.

Przewodniczący australijskiej delegacji, Paul Clark, wypowiada się o młodym wykonawcy w następujący sposób: Jordan zainspirował nas podczas jego udziału w The Voice. Jego osobowość oraz talent bardzo uzależniają. Eurowizja Junior jest świetną możliwością, aby przenieść jego muzykę na większą, międzynarodową scenę.

Prowadzenie: Maria Baładżanow

Realizacja: Mieszko Czerniawski, Bartosz Radomski

Montaż: Ernest Wietrzychowski