Kasia Moś, która będzie reprezentować Polskę podczas 62. Konkursu Piosenki Eurowizji zagra w czerwcu swój pierwszy biletowany koncert. Poznajcie szczegóły.

Okazji do usłyszenia repertuaru Kasi Moś w pełnej krasie było dotychczas niewiele. Artystka zazwyczaj miała okazję zaprezentować jedynie ułamek swoich utworów podczas koncertów plenerowych czy charytatywnych. Ta praktyka nie zmieniła się nawet po premierze debiutanckiego albumu „Inspination” w 2015 roku, który jest efektem wieloletniej współpracy Kasi ze swoim bratem Mateuszem. Wspomniana płyta była promowana przez single „Zatracam się”, „Pryzmat” oraz „Addiction”. Z tym, ostatnim Moś próbowała swoich sił w zeszłorocznych Krajowych Eliminacjach, zajmując wtedy 6. miejsce.

Teraz jednak sytuacja zmienia się na korzyść zarówno fanów jak i samej artystki. Już 1 czerwca, Kasia Moś zagra swój pierwszy biletowany koncert w warszawskim klubie Progresja. To będzie wyjątkowa okazja, aby posłuchać na żywo wszystkich utworów ze wspomnianej wcześniej płyty. Jak zapowiada artystka na swoim oficjalnym facebookowym profilu, nie zabraknie także innych niespodzianek, które będą wykonane premierowo podczas samego koncertu. Podczas eventu Kasia z pewnością wykona także „Flashlight”, z którym jedzie do Kijowa na Konkurs Piosenki Eurowizji. To jak nasza reprezentantka zaprezentuje się na tej wyjątkowej scenie, przekonamy się podczas pierwszego półfinału, który będzie transmitowany na żywo 9 maja w TVP1.

To pierwsze oficjalnie potwierdzone spotkanie naszej tegorocznej reprezentantki z fanami po Konkursie Piosenki Eurowizji. Bilety na to wydarzenie trafiły właśnie do sprzedaży. Czy będą kolejne w innych miejscach Polski? Czas pokaże.

Informacje na temat wydarzenia można znaleźć na facebooku.

Kochani moi milusińscy :)Spotkał mnie najlepszy prezent z okazji dnia dziecka… 1 czerwca zagram swój autorski…

Opublikowany przez Kasia Moś na 21 marca 2017

Źródło: Facebook ; Zdjęcie: materiały prasowe