Eurovision Preparty Riga już dziś! Kto zaśpiewa wieczorem w łotewskiej stolicy?

Okres eurowizyjny dzieli się na trzy części: selekcyjną, promocyjną i tą właściwą. Wraz z końcówką marca wchodzimy w drugi z tych etapów.  W tym roku czeka nas aż 6 eurowizyjnych koncertów promocyjnych, na większości których pojawi się reprezentantka Polski, Kasia Moś!

Pierwszy koncert odbędzie się już dziś wieczorem w Rydze. O godz. 19.00 w Klubie Crystal zaśpiewa 5 uczestników tegorocznej Eurowizji:

  • Kasia Moś (Polska)
  • Jowst (Norwegia)
  • Martina Barta (Czechy)
  • Naviband (Białoruś)
  • Triana Park (Łotwa)

Gośćmi dzisiejszego koncertu będą zeszłoroczny reprezentant Łotwy, Justs, oraz ukraińska zwyciężczyni Eurowizji z 2004 roku, Ruslana.

Polscy reprezentanci od 2014 roku, za wyjątkiem Michała Szpaka, są obecni na każej ryskiej imprezie.

W stolicy Łotwy są już reprezentanci Czech oraz Norwegii, którzy już korzystają z możliwości zapoznania się z konkurencją.

https://www.instagram.com/p/BSDXY5rj4Ke/

Niestety, dotarły do nas informacje, że Kasia Moś spóźniła się na poranny samolot do Rygi, co oznacza, że dotrze ona na miejsce dopiero późnym wieczorem, dopiero na sam koncert.

Rok temu koncert ryski także był pierwszą okazją do wypromowania się w Europie dla eurowizyjnych reprezentantów. Zeszłoroczna ekipa bardzo się zgrała. Czy tak samo będzie tym razem?

Foto: wiwibloggs.com