Wielkimi krokami zbliża się finał 63. Konkursu Piosenki Eurowizji! Mamy dla czytelników naszego portalu konkurs, w którym do wygrania jest pięć singli Light Me Up oraz debiutancki album Gromee’go Chapter One. Wszystko z jego autografem!

Animated GIF - Find & Share on GIPHY

Zadanie jest następujące: należy przygotować baner zachęcający do głosowania na polską propozycje w drugim półfinale 63. ESC, który odbędzie się w czwartek 10 maja.

Włączcie swoją kreatywność! Najlepsze projekty zostaną nagrodzone!

Preferowany format: 1920 x 1080 pikseli

Termin nadsyłania Waszych propozycji mija w czwartek 3 maja.

Zgłoszenia należy przesłać na adres: konkurs@eurowizja.org,
w temacie wiadomości wpisując: Gromee w Lizbonie – konkurs dla czytelników e.org

UWAGA!
Konkurs jest przeznaczony dla osób NIEBĘDĄCYCH członkami OGAE POLSKA!

Zapraszamy do udziału! 🙂

zdjęcie: archiwum prywatne

Poprzedni artykułSaara Aalto jest gotowa na podbój Lizbony. Co zobaczymy na scenie?
Następny artykułModyfikacja sposobu głosowania jury podczas Eurowizji
Konrad Zemlik
Urodziłem się w roku debiutu Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji. Śledzę to widowisko od 2003 roku, wspominając pamiętny występ zespołu Ich Troje. Pod moją bezpośrednią opieką redakcyjną znajdują się Cypr, Serbia oraz Macedonia. Należę także do zespołów opiekującymi się: Chorawcją, Słowenią i San Marino. Nie lubię monotonii w życiu, dlatego poza funkcją redaktora portalu Eurowizja.org zajmuję się managementem koncertów i innych wydarzeń kulturalnych w Polsce i za granicą. Jestem także specjalistą ds. marketingu internetowego. Preferuję zdrowy tryb życia, dlatego częste bieganie czy regularne treningi na siłowni są dla mnie nieodzwonym elementem. Zapraszam do kontaktu: konrad.zemlik@eurowizja.org !