Ifi Ude w trakcie wywiadu
Ifi Ude w trakcie wywiadu

Czas między zakończeniem „dorosłej” Eurowizji, a Eurowizją Junior uważany jest przez środowisko fanów za tzw. „sezon ogórkowy”. Na łamach serwisu Eurowizja.org postanowiliśmy go urozmaicić naszym czytelnikom zaczynając od wywiadu z Ifi Ude – uczestniczką tegorocznych polskich preselekcji z utworem „Love is Stronger.

Serwis Eurowizja.org rozpoczyna serię letnich wywiadów z wokalistami związanymi z konkursem lub z tymi, których miłośnicy widowiska widzieliby na jego scenie. W rozmowach poruszony będzie temat Eurowizji, ale też muzyki i poczynań w karierze naszych gości.

Ifi Ude to polska wokalistka, aktorka, prezenterka telewizyjna i pisarka pochodzenia nigeryjskiego. Brała udział m.in. w projekcie „Warszawa da się lubić” czy trzeciej edycji programu „Must be the Music”, w którym brała udział również nasza reprezentantka z 2017 roku, Kasia Moś, o której Ifi wypowiada się w krótkich, lecz bardzo miłych słowach – „Kasię Moś bardzo sobie cenię, jest świetna i wielkie propsy dla niej”.

Piosenkarka opowiada również o najnowszym singlu pt. „Wielkomiejski smutek” (do odsłuchania również tutaj), udziale w Przystanku Woodstock, programie „Od Opola do Opola” oraz o udziale w tegorocznych „Krajowych Eliminacjach”, które przysporzyły jej wielu nowych fanów. Spytana o powrót do preselekcji odpowiada: „Zobaczymy, na razie zostawię to w tajemnicy”.

Co więcej powiedziała Ifi Ude? Przekonajcie się sami oglądając film powyżej. Życzymy wszystkim miłego oglądania i zapraszamy na kolejne wywiady z naszej nowej, letniej serii!

Źródło: własne;