Przed nami kolejny wywiad umilający letnią przerwę od zmagań eurowizyjnych. Tym razem mamy przyjemność rozmawiać z Kasią Moś, która reprezentowała Polskę z piosenką „Flashlight” na Eurowizji 2017 w Kijowie.

Eurowizja.org przeprowadza serię letnich wywiadów z wokalistami związanymi z konkursem lub z tymi, których miłośnicy widowiska widzieliby na jego scenie. W rozmowach poruszony będzie temat Eurowizji, ale też muzyki i poczynań w karierze naszych gości.

Kasia Moś, trzykrotna uczestniczka polskich preselekcji do Eurowizji, reprezentantka Polski w 62. Konkursie Piosenki Eurowizji w Kijowie, juror Krajowych Eliminacji do Eurowizji 2018 – można powiedzieć, że weteranka eurowizyjna. Poświęciła nam chwilę by porozmawiać o życiu, planach zawodowych na przyszłość i swoich odczuciach względem samego konkursu z perspektywy czasu.

Co takiego wydarzyło się w życiu Kasi, że preselekcje z jej udziałem mogły się nie odbyć? Co łączy ją z zespołem Happy Prince? Jak ocenia tegoroczny konkurs? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w materiale wideo.

Zapraszamy do obejrzenia:

Wywiad: Francesco Martello
Realizacja: Emil Batko
Montaż: Ernest Wietrzychowski

Źródło: własne