No Sleep For Lucy wraz z wokalistą Lukasem Meijerem – Szwedem, który razem z Gromee’m będzie reprezentował Polskę podczas 63. Konkursu Piosenki Eurowizji w Lizbonie, wydał swoją debiutancką płytę zatytułowaną Until The End. Sylwetkę Lukasa przybliżyliśmy Wam tutaj. W dzisiejszym artykule dowiecie się natomiast więcej o zespole No Sleep For Lucy.

Zespół No Sleep For Lucy powstał w 2012 roku i został założony przez dwóch przyjaciół z dzieciństwa: gitarzystę Christiana Rabb’a (mogliśmy go oglądać na scenie w trakcie występu Gromee’go i Lukasa Meijera podczas Krajowych Eliminacji 2018) oraz basistę Kristoffera Sjökvist’a. Młodsza siostra Christiana, Mikaela, usłyszała Lukasa Meijera śpiewającego podczas domówki i poleciła go jako wokalistę do zespołu, który właśnie powstawał. Kilka piosenek, które wspólnie napisali w początkowej fazie istnienia zespołu można teraz usłyszeć na ich nowym albumie.

RELEASE DAY!

Soooo….. IT'S OUT!!! We are beyond happy that it's finally out! "Until The End". Here are a few links, please share and spread the word! https://open.spotify.com/album/2qjaLj4TG6YOaX4bWxz47Zhttps://itunes.apple.com/pl/album/until-the-end/1353121551Love!NSFL

Opublikowany przez No Sleep For Lucy na 8 marca 2018

Skąd właściwie wzięła się nazwa zespołu? Wymyślił ją Lukas Meijer, który przeczytał artykuł na temat odkrytego w 1974 roku żeńskiego szkieletu liczącego sobie około 3,2 miliona lat, a przez naukowców nazwanego właśnie Lucy (co ciekawe imię to wzięło się od przeboju grupy The BeatlesLucy in the Sky with Diamonds). Lukas stwierdził, że szkielet krąży po świecie i jest nieustannie badany przez naukowców, więc Lucy nigdy nie zazna spokoju. Stąd właśnie No Sleep For Lucy (z ang. bez snu dla Lucy).

Zespół ma już na koncie kilka oficjalnch singli, jednak dzisiaj (9 marca 2018 roku) odbyła się premiera ich debiutanckiego albumu Until The End. Krążek składa się z dwunastu utworów, w tym Feel AliveGoing DownClosure czy Don’t Let Go i jest dostępny na Spotify oraz iTunes.

Już za tydzień (16 marca) czeka nas premiera debiutanckiej płyty Gromee’go Chapter One.

Jak podoba się Wam rockowe brzmienie No Sleep For Lucy? 

zdjęcia: No Sleep For Lucy, gromeeofficial.com

źródło: własne

 

2 KOMENTARZE