Jedna z najpopularniejszych wokalistek świata muzyki wystąpi podczas finału 64. Konkursu Piosenki Eurowizji, który odbędzie się 18 maja w Tel Awiwie. 

Dziennik Haaretz przytacza, że Europejska Unia Nadawców potwierdziła obecność Madonny podczas finału konkursu. Informacje te również podaje prezes izraelskiego oddziału Live Nation – firmy zajmującej się dystrybucją biletów. O jej występie spekulowało się już od kilku miesięcy, natomiast oficjalny kanał Eurowizji nie potwierdził tej informacji.

Madonna ma przybyć do Tel Awiwu 4 dni przed finałem, czyli 14 maja, wraz z 160 –  osobową ekipą, która zadba o występ artystki. Całość będzie kosztować około miliona dolarów, a sponsorem obecności gwiazdy będzie biznesmen Sylvan Adams.

Na scenie usłyszymy dwa utwory – jeden z hitów wokalistki oraz nowy utwór, który mieć swoją premierę będzie miał właśnie podczas Konkursu Piosenki Eurowizji.

To nie pierwszy raz kiedy Madonna pojawia się w Izraelu. Pierwszy raz odwiedziła to państwo w 1993 roku, a następnie w 2009 i 2012. Prywatnie wybrała się tam dwukrotnie, w 2004 i 2007, w związku z wyznawaniem kabały.

źródło: haaretz.com

2 KOMENTARZE