Magdalena Tul została zaangażowana w międzynarodowy projekt muzyczny. Reprezentantka Polski 56. Konkursu Piosenki Eurowizji razem z Johnnym Kingiem nagrała utwór Rise Up, którego premiera będzie mieć miejsce pod koniec stycznia… we Francji!

Od dłuższego czasu Magdalena Tul jest podopieczną wytwórni muzycznej Boska Entertainment, której posty możemy znaleźć właśnie na oficjalnej stronie wokalistki. To ta firma sprawuje pieczę nad tym projektem muzycznym. Niedawno piosenkarka udostępniła na oficjalnym profilu na Facebooku zwiastun zapowiadający premierę jej najnowszego utworu. Trailer wywołał sporo emocji swoją treścią wśród internautów.

Sasha (Magdalena Tul) i Johnny King

A oto co napisano o zwiastunie:

„Potężny zwiastun promujący utwór Rise Up – singiel w wykonaniu Johnny’ego Kinga i Sashy (Magdalena Tul) poprzedzający jego oficjalną premierę w Europie, w pierwszej kolejności we Francji już pod koniec stycznia…”

Magdalena Tul jako SASHA zmieniła trochę swój wizerunek. Co ciekawe, z trailera możemy wywnioskować, że Rise Up to utwór reggae. Jak myślicie? Czy taki styl muzyczny pasuje do piosenkarki?

źródło i foto: boskaentertainment.com

Poprzedni artykuł100 utworów zgłoszonych dla Jany z Macedonii
Następny artykułAleksander Panayotov w barwach Rosji?
Konrad Zemlik
Urodziłem się w roku debiutu Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji. Śledzę to widowisko od 2003 roku, wspominając pamiętny występ zespołu Ich Troje. Pod moją bezpośrednią opieką redakcyjną znajdują się Cypr, Serbia oraz Macedonia. Należę także do zespołów opiekującymi się: Chorawcją, Słowenią i San Marino. Nie lubię monotonii w życiu, dlatego poza funkcją redaktora portalu Eurowizja.org zajmuję się managementem koncertów i innych wydarzeń kulturalnych w Polsce i za granicą. Jestem także specjalistą ds. marketingu internetowego. Preferuję zdrowy tryb życia, dlatego częste bieganie czy regularne treningi na siłowni są dla mnie nieodzwonym elementem. Zapraszam do kontaktu: konrad.zemlik@eurowizja.org !