Magdalena Tul, która reprezentowała nasz kraj podczas 56. Konkursu Piosenki Eurowizji odbywającego się w Düsseldorfie, właśnie udostępniła na swoim kanale w serwisie YouTube.com utwór Closer. Czy jesteście ciekawi tej piosenki?

Poza artystką w utworze gościnnie śpiewa Chesney Snow. Obydwoje są autorami tekstu. Natomiast muzykę razem z Magdą skomponował Kamil Karolak (producent Closer), a całą piosenkę zmiksował Dave Pensado.

 

Teledysk do Closer został wydany w formie lyric video, które wykonał Kuba Jarnot

 

Publikując utwór na swoim oficjalnym profilu w serwisie Facebook.com, Magda napisała:

„Kochani!
Po burzach i zamieciach wyszło słońce:)
Z radością zatem dzielę się z Wami moją nową piosenką Closer, która powstała przy współpracy z producentem Kamilem Karolakiem. Chciałabym z całego serca podziękować wszystkim, bez których nie byłoby niczego, bo nie ma jak team:)
Poniżej cała lista zasłużonych, którą znajdziecie również w lyric video:)
DZIĘKUJĘ!!!;*

Featuring by: Chesney Snow
Music by: Magdalena Tul, Kamil Karolak
Lyric by: Magdalena Tul, Chesney Snow
Music production and arrangement by: Kamil Karolak
Mixed by: Dave Pensado, Pensado’s place, LA
Mastered by: Colin Leonard using SING Technology, Atlanta, GA
Vocals recorded at Sonus Studio by:
Marian Lach
Lyric video by: Kuba Jarnot

Dziękuję również: Konrad Zemlik, Adrian Nychnerewicz, Michael Scorrecione, Sylwia Zabost, Arcadius Mauritz, Kasia Kolwińska, Bartosz Wolak i wszystkim, którzy wspierają mnie w moich działaniach;*”

Oryginalny post znajdziecie TUTAJ.

 

 

 

Magda Tul zapowiedziała swoje dwa koncerty, które odbędą się w tygodniu trwania 62. Konkursu Piosenki Eurowizji.

 

9 maja wystąpi w Krakowie w klubie LINDO z okazji Pierwszego Półfinału Eurowizji, w którym udział bierze Polska reprezentowana przez Kasię Moś. Będzie to pierwszy koncert, na którym będzie można posłuchać Closer. Oprócz tego wokalistka wykona swój eurowizyjny hit Jestem. Poza tym artystka opowie o swojej przygodzie z Konkursem Piosenki Eurowizji. Wszelkie szczegóły oraz link do wydarzenia możecie znaleźć TUTAJ.

 

 

13 maja Magda wystąpi w Warszawie w klubie STACJA CHMIELNA z okazji Wielkiego Finału Eurowizji. Przebieg koncertu będzie analogiczny do tego w Krakowie. Szczegóły warszawskiego wydarzenia można znaleźć TUTAJ.

 

 

Jak podoba Wam się Closer i wykonane do tego utworu lyric video? Czy Magda powinna ponownie spróbować swoich się w Konkursie Piosenki Eurowizji w ciągu najbliższych lat?

 

Przypomnijmy sobie jeszcze jej eurowizyjny hit Jestem.

 

 

źródło: magdalenatul.com ; własne

zdjęcie: magdalenatul.com