W ubiegły wtorek 7 listopada odbył się wielki koncert naszej reprezentantki Polski w 56. Konkursie Piosenki Eurowizji – Magdaleny Tul. Artystka zaprezentowała zarówno utwory zapowiadające nowy krążek, jak i te z poprzednich płyt – V.O.H. oraz Brave. Widowisko zainaugurowało trasę koncertową wokalistki POP ART TOUR. 

W pierwszej części Magdalena zaśpiewała piosenki w stylu elektronicznym. Była ubrana wtedy w czarne zdobione body. Natomiast w drugiej połowie koncertu zaprezentowała się w czarnej eleganckiej sukni, śpiewając ballady z drugiej partii nadchodzącego krążka, a także utwory z poprzednich albumów. Przypomnijmy, że pierwszym singlem promującym nowy album jest utwór Closer.

Na scenie Magdalenie towarzyszyli: Arkadiusz Nawrocki, Michał Milczarek, Kamil Maksymilian Kukla, Artur Siejka, Andrzej Rękas, Piotr Ziarkiewicz, Mariusz Fazi Mielczarek, Agata Struzik-Nawrocka, Martyna Ciok, Daniel Sipowicz, Bartosz Wolak, Katarzyna Kolwińska-Gajda, Adam Jendryczka, Robert Szczytowicz i Karol Karaśkiewicz.

Oprócz tego pojawili się również goście specjalni – włoscy muzycy: Antonio Apus Apicella oraz Antonio Russo Uke, z którymi piosenkarka napisała utwór Zoe. Na koncercie mogliśmy również usłyszeć eurowizyjny przebój Magdy Jestem w alternatywnej aranżacji w wykonaniu tego włoskiego duetu. Warto przypomnieć, że Ci kompozytorzy mają już na swoim koncie pewny akcent eurowizyjny. Współpracując z Bianką Jackowską przy piosence Callin’ Home, ubiegali się o udział w finale Krajowych Eliminacji 2017.

Wśród publiczności nie zabrakło znanych osobistości. Na koncercie pojawili się m.in.: Aleksandra Gintrowska, Ramona Rey, Jan Kliment i Anna Głogowska.

Fotorelacje z imprezy możecie znaleźć na portalu Plejada.pl klikając TUTAJ.

Jak potoczy się dalsza kariera Magdaleny? Czy udział w Konkursie Piosenki Eurowizji pozostanie przeszłością, czy może stanie się także przyszłością? Z odpowiedzią na te pytania musimy jeszcze poczekać.

źródło: Plejada.pl, własne
zdjęcie: Artur Mikołajski