Mahmood z piosenką Soldi rozkochał w sobie tysiące widzów Eurowizji 2019. Sam jednak nie ma obecnie czasu na miłość. Czytelnikom serwisu Eurowizja.org opowiedział o tym, co obecnie dzieje się w jego życiu i dlaczego nie zagrał koncertu w Warszawie, choć był w naszym kraju na potrzeby promocji. Zapraszamy na wywiad z Mahmoodem!

Mahmood zdobył międzynarodową popularność dzięki udziałowi w 64. Konkursie Piosenki Eurowizji. W finale konkursu zajął drugie miejsce, a jego eurowizyjna propozycja Soldi stała się wielkim przebojem. Choć Włoch nie wygrał, stał się jedną z wielkich gwiazd Eurowizji.

Brak zwycięstwa na Eurowizji wcale nie jest porażką!

W miniony weekend piosenkarz odwiedził Polskę, gdzie wziął udział w kilku działaniach promocyjnych. Mahmood wystąpił w sobotnim finale The Voice of Poland, który wygrała Alicja Szemplińska z drużyny Tomsona i Barona. Znalazł również czas, by udzielić wywiadu polskim dziennikarzom.

W rozmowie z reporterem Eurowizja.org opowiedział o nowych planach wydawniczych. Nie mogliśmy nie zapytać go o udział w Eurowizji. Prawie pół roku po występie w finale Mahmood podzielił się w wywiadzie zarówno najpiękniejszymi wspomnieniami, jak i najmniej przyjemnymi aspektami związanymi z uczestnictwem w konkursie.

Jak włoskie media zareagowały na wynik Mahmooda?

Mahmood o miłości i robieniu kariery przez dzieci

W trakcie rozmowy zapytaliśmy go również o Roksanę Węgiel, która – podobnie jak sam Mahmood – jakiś czas temu zgarnęła Europejską Nagrodę Muzyczną MTV dla najlepszego wykonawcy. Choć stwierdził, że stara się obejrzeć co najmniej zwycięskie występy Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, na pytanie o zaczynanie karier muzycznych przez młodocianych, stanowczo stwierdził:

Moim zdaniem to trochę niebezpieczne. jak jesteś dzieckiem, masz nieco inną perspektywę, jesteś bardziej otwarty. Gdy dorastasz, zaczynasz na wszystko zwracać uwagę, dostrzegasz różne „smoki”. Poza tym, Im jesteś starszy, łatwiej znosisz krytykę. Dziecko gorzej przyjmuje hejt… Co więcej, gdy stajesz się gwiazdą jako dziecko, a nagle to wszystko się kończy, może to się skończyć nawet problemami psychicznymi

https://www.instagram.com/p/B5JJ2W2i7Wn/

W pewnym momencie rozmowa zeszła na temat miłości. Mahmood przyznał, że obecnie nie ma czasu na szukanie drugiej połówki, bo ma naprawdę dużo pracy.

Teraz o tym nie myślę, bo mam naprawdę masę pracy. O miłości pomyślę może w przyszłych latach. Z doświadczenia wiem, że czasem trudno wybrać między miłością a pracą

Zapraszamy do obejrzenia całego wywiadu z Mahmoodem. Piosenkarz zdradził nam, kiedy zagra koncert w Polsce, dlaczego jeszcze niedawno twierdził, że nigdy nie zrobi kariery oraz co myśli o udziale w telewizyjnych konkursach talentów.

2 KOMENTARZE