Reprezentant Polski na Eurowizji 2010 wystąpi w Warszawie i Poznaniu – zaprezentuje zarówno własne kompozycje jak i przeboje ostatnich lat!

Marcin Mroziński od niedawna występuje pod pseudonimem Martin Fitch, a już w ten weekend jego fani będą mieli okazję posłuchać go na żywo. Wokalista wystąpi w Warszawie i Poznaniu. Zapraszamy na wyjątkowe koncerty, podczas których zabierze nas w swoją muzyczną podróż poprzez autorskie kompozycje oraz przeboje ostatnich lat – czytamy w materiale prasowym.

Marcin 8 marca zaśpiewa recital solowy w Warszawie, w nastrojowym miejscu jakim jest Po Prostu Zachęta10 marca czeka nas wyjątkowy koncert wokalisty w legendarnym klubie jazzowym Blue Note w Poznaniu, uznanym przez miesięcznik Jazz Forum za Klub Roku 2014. Martin mieszka w Londynie, gdzie pracuje nad swoją pierwszą solową płytą, z producentem między innymi Eda Sheeran’a. Jest częstym gościem popularnego polskiego programu “Jaka to melodia”, w którym śpiewa przeboje znanych gwiazd w oryginalnych aranżacjach. Reprezentując Polskę na Eurowizji, w 2010 roku, wystąpił dla szerokiej publiczności, co zaowocowało licznymi zaproszeniami na koncerty i festiwale w wielu krajach. Koncertował w Anglii, Bośni i Hercegowinie, Czarnogórze, Grecji, Izraelu, Niemczech, Norwegii, Portugalii, Turcji oraz na Cyprze, Malcie i Ukrainie.

Tym razem artysta wraca do Polski w kompletnie nowej muzycznej odsłonie. Zaprezentuje kilka autorskich utworów, ale w repertuarze koncertu pojawią się również znane przeboje w nowych aranżacjach opracowanych wraz z genialnym multiinstrumentalistą – Wawrzyńcem Praskiem. Koncert “moje i (nie) MOJE” zainspirowany jest największymi hitami ostatnich lat. Zabrzmią utwory takich mistrzów sceny jak John Legend, Sam Smith. Pojawi się również kilka muzycznych niespodzianek, na przykład z repertuaru Lady Gagi czy Rihanny.

Więcej informacji na temat koncertów znaleźć można na Facebooku – koncert w Warszawie, koncert w Poznaniu. Marcin Mroziński reprezentował Polskę na Eurowizji 2010 z utworem „Legenda”. Zajął 13. miejsce w półfinale, ale nadal jest rozpoznawanym i mile wspominamym przez zagranicznych fanów polskim uczestnikiem konkursu.

Źródło: Martin Fitch, fot: T. Jarycha

3 KOMENTARZE