Netta Barzilaj rok po wygraniu w Konkursie Piosenki Eurowizji zawita do Polski. W czwartek ogłoszono, że zwyciężczyni Eurowizji 2018 będzie jedną z gwiazd festiwalu „Magiczne Zakończenie Wakacji”, który odbędzie się pod koniec sierpnia.

W ostatnim czasie wielu zwycięzców Konkursu Piosenki Eurowizji odwiedziło Polskę. W kwietniu parę koncertów w Polsce zagrał Salvador Sobral, który w 2017 roku wygrał konkurs w Kijowie. Kilka tygodni temu w Warszawie pojawił się za to tegoroczny wygrany, 25-letni Duncan Laurence z Holandii. Wykonawca przeboju Arcade w tym roku jeszcze dwa razy zawita w naszym kraju.

Duncan Laurence zagra koncert w Warszawie 

Festiwale, ach, festiwale…Który z nich chętnie byście zobaczyli? A może na któryś się wybieracie?Zapraszamy na…

Opublikowany przez eurowizja.org Poniedziałek, 15 lipca 2019

Netta z występem w Polsce

Teraz dowiedzieliśmy się, że do Polski zawita Netta, która z przebojem Toy wygrała w finale Eurowizji 2018. Piosenkarka będzie jedną z zagranicznych gwiazd festiwalu „Magiczne Zakończenie Wakacji” w Kielcach. Izraelska wokalistka wystąpi podczas koncertu „Przebój lata RMF FM i Polsatu”, który odbędzie się 25 sierpnia 2019 roku na terenie Amfiteatru Kadzielnia.

„Netta Barzilaj to izraelska artystka o międzynarodowej sławie, gwiazda muzyki pop oraz zwyciężczyni konkursu Eurowizji 2018. Czarująca, naturalnie charyzmatyczna, z ogromnymi możliwościami wokalnymi, szybko osiągnęła światowy top wśród popowych muzyków w ubiegłym roku” – opisali wokalistkę organizatorzy koncertu.

Netta Barzilai נטע ברזילי, to izraelska artystka o międzynarodowej sławie, gwiazda muzyki pop oraz zwyciężczyni konkursu…

Opublikowany przez Festiwal Magiczne Zakończenie Wakacji Czwartek, 18 lipca 2019

Koncert „Przebój Lata RMF FM i Polsatu” 2019 – bilety

Oprócz zwyciężczyni Eurowizji 2018, podczas widowiska wystąpią m.in. Enej, Sarsa, Marcin Sójka i Roksana Węgiel, która wygrała dla Polski w ubiegłorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci.

Jak informują organizatorzy, bilety na koncert „Przebój Lata RMF FM i Polsatu” z udziałem Netty wciąż są dostępne. Ceny biletów wahają się od 80 do 220 złotych.

Czy zwycięstwo na Eurowizji otwiera drzwi do kariery?

Kto z Was wybiera się na koncert?

źródło: RMF FM/Polsat, fot.: materiały prasowe

Poprzedni artykułCover up – odcinek 4
Następny artykułZwycięzcy tegorocznego polskiego głosowania widzów przyjadą do Polski!
Sergiusz Królak
Udziałem Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji żyję dosłownie od urodzenia, ponieważ Edyta Górniak stanęła na dublińskiej scenie trzy dni po moich narodzinach. Chociaż konkurs uważnie śledzę od 2011 roku, moje pierwsze wspomnienia sięgają 2003 roku. W OGAE Polska jestem od 2015 roku, od razu dołączyłem też do redakcji Eurowizja.org. Jestem wice-naczelnym ds. szybkiego reagowania, zajmuję się również artykułami na temat Polski i Wielkiej Brytanii. Do swoich ulubionych utworów z Eurowizji zaliczam zarówno te ambitniejsze („Neka mi ne svane” Danijeli Martinović, „Love or Leave” grupy 4Fun czy „Play” Jüriego Pootsmanna), jak i te bardziej imprezowe („Glorious” grupy Cascada czy „Jestem” Magdaleny Tul).