San Marino 2012
San Marino 2012

Krótko po północy uruchomiliśmy nową wersję naszej strony, odświeżonej po dwóch latach od wprowadzenia poprzedniej szaty graficznej. Jak Wam się podoba? Zapraszamy do zwiedzania nowej odsłony największego polskiego portalu o Eurowizji!

Strona eurowizja.org funkcjonuje od 2004 roku, czyli tak długo jak istnieje stowarzyszenie OGAE Polska. Od samego początku była wiodącym portalem eurowizyjnym, a często jedynym miejscem w sieci, gdzie fani Eurowizji mogli poczytać o swoim ulubionym konkursie po polsku. W przeciwieństwie do poprzednich unowocześnień, kiedy to wprowadzano kolejne udoskonalenia do istniejącego oprogramowania, tym razem wszystko zostało stworzone na nowo od podstaw, by sprostać oczekiwaniom i zmieniającej się cyberrzeczywistości.

Głównym założeniem było usprawnienie funkcjonalności strony, między innymi poprzez odchudzenie szaty graficznej. Dzięki temu strona powinna wczytywać się szybciej i lepiej wyświetlać zarówno na tradycyjnych komputerach, jak i coraz bardziej popularnych urządzeniach mobilnych, jak smartfony i tablety.

Wszyscy w redakcji eurowizja.org mamy nadzieję, że naszym czytelnikom spodoba się nowa szata graficzna oraz wprowadzone zmiany.

15 KOMENTARZE

  1. Jako były członek OGAE Polska (obecnie działający u konkurencji czyli INFE Poland) gratuluje wam nowej odsłony waszej strony intermetowej – mam nadzieje że będę do niej częściej zaglądał zwłaszcza gdy Polska potwierdzi udział w Eurowizji. Początkowo niestety nieco krytykowałem wasz nowy wygląd ale powoli się do tego przyzwyczajam choć niestety macie obecnie problemy z polskimi literami na Operze ale mam nadzieje że z czasem to naprawicie. Życzę wam powodzenia zwłaszcza dlatego że wasza strona chyba jest już lepsza od pamiętnego portalu esc24.org pod koniec jego działalności 🙂

  2. Usunął bym te zdjęcia po bokach nijak mają się do reszty która jest bardziej stonowana. Może jakieś bardziej uniwersalne grafiki? Na razie wyglądają jak banery reklamowe. Zdecydowanie największy plus nowej strony – rejestracja dla wszystkich :)!

  3. Witam i cieszę się, że teraz mogę być w 100% aktywnym czytelnikiem strony eurowizja.org 🙂

    Nowy wygląd strony jest bardzo przejrzysty…nie mamy tutaj informacji, na informacji jak na jakimś pudelku, więc jest dobrze 🙂 wieje świeżością, nowoczesnością i chyba o to chodziło 😀