Olivia Wieczorek i Sergiusz Królak z Eurowizja.org

Olivia Wieczorek wygrała finał krajowych eliminacji do 14. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, dzięki czemu już 20 listopada br. będzie reprezentowała Polskę na Malcie. Zobaczcie, co powiedziała nam tuż po ogłoszeniu wyników!

W sobotnie popołudnie w Warszawie odbył się finał krajowych eliminacji do 14. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, znanego także jako Eurowizja Junior 2016. O tytuł reprezentanta Polski rywalizowało dziewięciu młodych wykonawców, a najlepsza okazała się Olivia Wieczorek z utworem Nie zapomnij skomponowanym przez Piotra Rubika i Dominik „Doniu” Grabowski. Była uczestniczka programu Mali giganci zyskała największą liczbę punktów od jurorów i widzów, dzięki czemu 20 listopada br. wystąpi w finale konkursu organizowanego na Malcie.

Tuż po ogłoszeniu werdyktu spotkaliśmy się z Olivią Wieczorek i zapytaliśmy ją o wrażenia. W rozmowie z Sergiuszem Królakiem reprezentantka Polski powiedziała, że nie może jeszcze uwierzyć w to, że pojedzie na Maltę.

To, co czuję teraz, jest jeszcze nie do opisania. nie poukładam sobie jeszcze tego wszystkiego, ale zobaczymy, co będzie za kilka godzin.

Co jeszcze powiedziała nam Olivia Wieczorek? Co czuła, stojąc na scenie krajowych eliminacji? Jak wspomina współpracę z Piotrem Rubikiem? Odpowiedzi na pytania poznacie po obejrzeniu naszego wywiadu.