27 lutego ruszy sprzedaż ostatnich biletów na wszystkie części Eurowizji 2015. Polacy nadal nie znają jednak swojego reprezentanta…

Trzecia i ostatnia szansa by kupić wejściówki na Eurowizję 2015 pojawi się od godziny 9:00 27 lutego (piątek). Bilety dostępne będą na wszystkie części konkursu i wszystkie próby generalne, a kupić je będzie można za pośrednictwem portalu Oeticket.com. Cena zależna bedzie od sektora i widowiska. Najtańsze będą oczywiście bilety na próby generalne półfinałów . Najdroższe będą bilety na finał w najlepszym sektorze.

Poza biletami na półfinały i finał ESC 2015 kupić będzie można wejściówki na próby generalne. Jedną z opcji jest tzw. „Jury Final”, odbywający się na dokładnie dobę przed właściwym koncertem. Jest to najważniejsza z trzech prób generalnych, gdyż to na podstawie tych występów reprezentantów oceniać będą jurorzy z całej Europy. Drugą próbą dostępną dla widzów będzie tzw. Family Show, które zaplanowano na 15:00 w dniu półfinałów i 13:00 w dniu finału. Jest to trzecia i ostatnia próba generalna – reprezentantów bardzo często można wtedy obejrzeć w strojach „roboczych” i bez pełnego make-up’u.

Organizatorzy spodziewają się ogromnego zainteresowania, dlatego serwery Oeticket.com przygotowane są na tłumy internautów. Uruchomiona będzie również specjalna infolinia, poprzez którą będzie można zamówić bilety – +43 196 096. Nie ma jednak możliwości dokonania wcześniejszej rezerwacji. Oeticket.com to serwis, który przez lata działalności świetnie sprawdzał się przy sprzedaży biletów na imprezy masowe, dokonując ok. 1800 transakcji (sprzedaży) na minutę. Na potrzeby Eurowizji 2015 łącza mają być dodatkowo wzmocnione.

Przypominamy, że Eurowizja 2015 odbędzie się w dniach 19-23.05.2015 w stolicy Austrii, Wiedniu. Polska weźmie udział w II półfinale, jednak nazwisko naszego reprezentanta poznamy dopiero 9 marca. Mówi się m.in. o Edycie Górniak czy Halinie Mlynkovej. Bez względu na to, kto będzie bronił naszych barw warto zaopatrzyć się w niezbędne wejściówki i kibicować rodakom w Wiedniu!

Źródło: Eurovision.tv, inf. własne