Kim jest uczestniczka Krajowych Eliminacji 2017- Paulla? 

Paulla to pseudonim sceniczny Pauliny Ignasiak. Wokalistka urodziła się w 1979 roku w Pleszewie. Jako nastolatka ukończyła szkołę muzyczną pierwszego stopnia, gdzie uczyła się gry na gitarze oraz fortepianie. Wokalistka z sukcesami brała udział w wielu festiwalach i konkursach wokalnych. Występowała w takich programach muzycznych jak „Szansa na Sukces”, „Idol”, czy „Drzwi do Kariery”.

Jako solowa wokalistka sukcesy zaczęła osiągać po 2007 roku. Wtedy to wydany został jej debiutancki singiel – Kolęda dla Ciebie. Rok później wydała płytę – Nigdy Nie Mów Zawsze. Piosenka promująca album, Od Dziś, była w Polsce sporym hitem. Paulla jako gość specjalny wykonała ten utwór  w czasie „Piosenki dla Europy” – polskich selekcji do Konkursu Piosenki Eurowizji 2009. W tym samym roku wygrała nagrodę Trendy, na festiwalu „Top Trendy”.

W 2010 wydała drugą w swojej karierze (i póki co ostatnią) płytę – Sekret Wiecznej Miłości. W tym samym roku wzięła udział w programie „Tylko Nas Dwoje”, gdzie była trenerką wokalną Artura Partyki. W 2014 roku wzięła udział w pierwszej edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Ponownie do nagrywania nowej muzyki wróciła w 2015. Aktualnie zbiera materiał na trzecią w swojej karierze płytę.

Paulla jest mamą 9-letniego Adasia, którego ojcem jest założyciel zespołu Łzy (KE 2004), Adam Konkol.

Piosenka Chcę tam z Tobą być jest jedyną w polskich selekcjach, która śpiewana jest w języku polskim. W przygotowaniu utworu pomagał jej ten sam team, z którym współpracuje od 2008 roku. Skomponowany został przez Michała Kacprzaka.

Źródło: beemusic.com.pl, facebook.com/PaullaOficjalnie, agencjaluxart.com, muzyka.interia.pl, znanepary.pl

Foto: 9Liter Filmy, Błażej Jankowiak