Grupa Minus One opublikowała dziś teledysk do utworu „Alter Ego”, z którym powalczy o finał Eurowizji 2016!

Zgodnie z zapowiedziami, telewizja CyBC wyemitowała dziś teledysk do eurowizyjnej piosenki grupy Minus One. Utwór to „Alter Ego”, który napisali członkowie formacji razem ze znanym kompozytorem Thomasem G:sonem ze Szwecji. Piosenka zostanie zaśpiewana w Sztokholmie w całości po angielsku. W klipie występują członkowie zespołu, a także Andria Aletrai i wilk Ares. Klip przygotował Emilios Avraam.

Wraz z premierą utworu ruszyła też odświeżona strona internetowa Minus One dostępna pod adresem MinusOneBand.com. Znaleźć można na niej informacje na temat członków grupy, obejrzeć wywiad związany z Eurowizją oraz zdjęcia byłych reprezentantów Cypru (m.in. John’a Karayiannisa, Despiny Olympiou, Evdokii Kadi czy Lisy Andreas) wspierających Minus One i odliczających dni do premiery „Alter Ego”.

Co ciekawe, lider grupy, Francois Micheletto, wziął ostatnio udział w castingu do francuskiej wersji „The Voice”. Zaśpiewał „With or without you”, ale swoim wykonaniem zainteresował tylko jednego jurora…

Źródło: CyBC, Minus One, fot.: MinusOneBand.com

3 KOMENTARZE

  1. Ciekawa propozycja. Fajnie, że muzycznie coś innego, niż typowy pop i ballady… To jest raczej pop/rock, z lekką przewagą rocka, ale popowa nuta jest wyraźna. Choć już wiem, że raczej wolę piosenkę z Gruzji, a może i Białorusi, to jednocześnie myślę, że ten utwór z czasem może mi się spodobać trochę bardziej, niż teraz (choć Gruzji w moim rankingu raczej nie przeskoczy).