Ifi Ude została zakwalifikowana do Koncertu Krajowych Eliminacji przez Konkursem Piosenki Eurowizji 2018 z jej najnowszą piosenką Love Is Stronger. Kim jest jedna z faworytek koncertu, która już trzeciego marca powalczy o reprezentowanie Polski w Lizbonie?

Koncert Krajowych Eliminacji Eurowizji 2018 nie będzie pierwszym występem Ifi Ude na szklanym ekranie – Ifi rozpoczęła swoją karierę muzyczną od udziału w 3. edycji talent show Must Be The Music w 2014. Od tego czasu wydała debiutancki album, który w 2015 został nominowany do Fryderyków za debiut roku a teraz, po kilku latach przerwy, powraca z nowym singlem Love Is Stronger, który został wydany również w Wielkiej Brytanii, na kompilacji niezależnej wytwórni Killing Moon.

Singiel Love Is Stronger symbolicznie otwiera nowy etap w życiu artystki. Ifi podczas swojej krótkiej przerwy muzycznej zdążyła zagrać jedną z głównych ról w filmie Jerzego Skolimowskiego 11 minut, dzieliła scenę z międzynarodową grupą aktorów, występując w Teatrze Pieśni Kozła, pod okiem znakomitego reżysera Grzegorza Brala, napisała książkę dla dzieci pt. Zebra, a na dodatek wcieliła się w nową życiową rolę, zostając po raz pierwszy mamą.
Obecnie, Ifi Ude kończy pracę nad nowym materiałem i przygotowuje się do występu w Krajowych Eliminacjach do Konkursu Piosenki Eurowizji 2018.
To jest dla mnie pozytywne zaskoczenie i wielka radość. Teraz, skoro dostałam szansę, będę ciężko pracować, aby wygrać. Marzę o tym, aby reprezentować nasz kraj w Lizbonie i pokazać, że Polacy robią muzykę na światowym poziomie – mówi artystka.
Piosenka Love Is Stronger została wydana na początku tego roku i zadebiutowała na drugim miejscu playlisty Top Viral Polska oraz New Music Friday Polska w serwisie Spotify. Singiel zapowiada nowy etap w karierze Ifi Ude – to będzie dla niej ekscytujący rok! Trzymajcie kciuki za kolejne kroki tej wyjątkowej artystki. Zapraszamy do oglądania TVP1 w sobotę 3 marca o godzinie 21:30 oraz głosowania na Ifi Ude, aby to ona reprezentowała Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji 2018 w Lizbonie!

Kontakt z Ifi Ude możliwy jest za pośrednictwem serwisów społecznościowych:

Fot. i inf. Materiały prasowe

1 KOMENTARZ

  1. Obawiam się, że ten występ na żywo będzie klapą. Piosenka jest ciekawa w połączeniu z animacjami w lyric video, ale jak to wypadnie na scenie? Utwór jest raczej płaski, więc naprawdę potrzeba pomysłu jak to zaprezentować.