Zespół Minus One wykona w Sztokholmie utwór „Alter Ego” skomponowany przez Thomasa G:sona. Znamy datę premiery piosenki.

Formacja Minus One, która została wewnętrznie wybrana na reprezentanta Cypru podczas Eurowizji 2016, wykona w Sztokholmie utwór „Alter Ego” skomponowany przez Thomasa G:sona, który ma na koncie eurowizyjne zwycięstwo z utworem „Euphoria” wykonywanym przez Loreen. Członkowie zespołu pracowali nad piosenką w Szwecji. Oficjalna premiera utworu nastąpi 22 lutego, na razie jeszcze nie wiadomo, czy będzie to po prostu premiera internetowa, czy może piosenka zostanie wykonana podczas show telewizyjnego stacji CyBC. Wiadomo, że Minus One zaśpiewają ją po angielsku.

Przypominamy, że w skład zespołu wchodzą Francois Micheletto, Harrys Pari, Constantinos Amerikanos, Antonis Loizides i Christopher Ioannides (Chris J). Będzie to pierwszy zespół reprezentujący Cypr od 2010 roku, gdy dla tej wyspy śpiewał Jon Lilygreen z The Islanders. Cypr wystartuje w drugiej połowie pierwszego półfinału.

Źródło: ESCbubble, Facebook, fot.: Minus One