Jak udało nam się dowiedzieć, trwają prace nad finalną wersją piosenki Grateful, z którą Edyta Górniak chce reprezentować Polskę w 61 Konkursie Piosenki Eurowizji w Sztokholmie. Premiera utworu jest przewidziana na ten tydzień i odbędzie się na antenie jednej z największych rozgłośni radiowych w Polsce. Artystka rozpoczyna także w tym tygodniu prace nad teledyskiem do eurowizyjnej propozycji.

O tym, że nasza reprezentantka z 1994 r. zdecydowała się zaszyć w studio i szlifować ostateczną wersję swojej eurowizyjnej propozycji, mówiło się od zeszłego tygodnia. Górniak potwierdziła tę informację, zamieszczając zdjęcie ze studia na swoim oficjalnym profilu na Instagramie.

Nam udało się dowiedzieć, kiedy fani wokalistki mogą spodziewać się premiery eurowizyjnego utworu!

Singiel Grateful jest aktualnie w trakcie masteringu. Jego premiera odbędzie się najprawdopodobniej w środę na antenie radia RMF FM. Równolegle będzie miała miejsce premiera audio na oficjalnym kanale artystki w serwisie youtube – również w połowie tygodnia. W tym tygodniu Edyta rozpoczyna również prace nad klipem – poinformował nas management artystki.

Przypomnijmy, że po raz pierwszy piosenka została zaprezentowana na walentynkowym koncercie Górniak w Krakowie. Premiera ta odbiła się szerokim echem zarówno w mediach krajowych, jak i zagranicznych.

https://youtu.be/4eU-3dNoW00

O wszelkich nowościach będziemy informowali na naszej stronie na bieżąco.

Fot. jastrzabpost.pl

Źródło: inf. własne

5 KOMENTARZE

  1. Niestety nie wróżę Edycie dużego sukcesu na Eurowizji jeśli wygra polskie preselekcje. Takie piosenki jak Grateful po prostu nie wygrywają Eurowizji. Najlepszy przykład Oslo rok 2010 w którym Niemka Lena z bardzo przeciętnym wokalem, niemalże melorecytując wygrała bo zaśpiewała piosenkę łatwo wpadającą w ucho i odróżniającą się od reszty. Zdecydowanie większe nadzieje wzbudza we mnie Margaret i jej piosenka