Duet Happy Prince opublikował już teledysk do swojej preselekcyjnej propozycji pt. „Don’t let go”. Zapraszamy do wysłuchania utworu!

Happy Prince to dwóch przyjaciół – Jakub Prachowski i Tomasz Stawarz – spotkali się po latach, by ponownie połączyć swoje siły i wykorzystać zdobyte doświadczenia muzyczne i producenckie. W ten sposób powstał projekt Happy Prince. Współpraca ta zaowocowała materiałem na pierwszy wspólny album, który niebawem się ukaże.

Wokalistą zespołu jest Kuba Prachowski – producent, autor piosenek. Przez kilka lat był wokalistą w zespole Eden Express, z którym zwyciężył w konkursie na najlepszy zespół rockowy w Polsce „39 i pół decybela ponad normę” w 2009 r. Eden Express zadebiutował na 50-tym Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 2013 r. Grupa miała za sobą również występy na Sopot TOPtrendy Festiwal, Vena Music Festival oraz w programie Kuby Wojewódzkiego.

Kuba jest laureatem Międzynarodowego Festiwalu Rzeszów Carpathia w latach 2011, 2012, 2013 oraz zdobywcą Grand Prix tegoż festiwalu w 2015r.

Teraz razem z Tomaszem Stawarzem tworzą projekt Happy Prince. Ich singiel „Don’t Let Go” został wybrany z pośród rekordowej liczby zgłoszeń do polskich preselekcji Eurowizji 2018. Teledysk do piosenki powstał w Hotelu Bellotto, gdzie w klimatycznym tańcu zobaczymy parę tancerzy z Grupy Tanecznej NEXT Tomasza Barańskiego.

Teledysk dostępny jest poniżej. Przypominamy, że Happy Prince będą walczyć o tytuł reprezentanta Polski na Eurowizji 2018, a finał narodowy odbędzie się 3 marca w Warszawie. Show transmitować będzie TVP1 od godziny 21:30.

Źródło: ZPR Records, fot. Jacek Ponder

1 KOMENTARZ