Pierwsza próba Tulii w Tel Awiwie | Foto: Thomas Hanses

Tulia zaprezentowała się pierwszy raz na scenie Eurowizji 2019 w Tel Awiwie. Jak sobie poradziły dziewczyny i co zobaczymy na scenie? Czytaj dalej!

Pierwsza próba rozpoczęła się o godzinie 11:00 (CET) i trwała do 11:30. Przed Polską na scenie pojawili się reprezentanci Cypru, Czech i Finlandii. O 13.25 rozpocznie się meet & greet czyli pierwsze spotkanie zespołu z dziennikarzami.

Dziewczyny rozpoczęły występ stojąc na obrotowym podeście. Nie jest to nowy rekwizyt na eurowizyjnej scenie, podobny zastosowała chociażby Australia w 2017 roku. W wizualizacjach przeważa czerń i wyrazista czerwień, pojawiają się twarze dziewczyn. Stroje naszych reprezentantek na pewno będą zapamiętane – mają na sobie czerwone kaftany, spódnice w kolorowe prążki i intrygujące elementy na głowach – złote korony przykryte woalkami. Na koniec występu w wizualizacjach pojawia się ogień. Prezentacja jest przemyślana, złożona, wymaga jeszcze dopracowania. O wokale w przypadku grupy Tulia nie powinniśmy się martwić.

Zobacz fragment występu:

Zobacz galerię przygotowaną przez portal eurovision.tv:

Bądźcie z nami i śledźcie nasze social media: tam wiele ciekawostek zza kulis Konkursu Piosenki Eurowizji 2019, który właśnie oficjalnie się rozpoczął.

3 KOMENTARZE