Przez najbliższe dwa tygodnie zespół portalu eurowizja.org postara się przybliżyć przygotowania oraz relacje z koncertów 62. Konkursu Piosenki Eurowizji!

Od niedzieli – 30 kwietnia trwają próby wykonawców biorących udział w tegorocznym Konkursie Eurowizji. Do końca najbliższego tygodnia odbędą się dwie serie prób zwieńczone ceremonią otwarcia i przejściem po czerwonym dywanie. Od 8 maja będą trwać próby generalne oraz właściwe koncerty (półfinały: 9 i 11 maja oraz finał: 13 maja). Przez ten cały czas portal eurowizja.org postara się Wam przybliżyć zarówno przygotowania, sylwetki wykonawców oraz same koncerty oraz wydarzenia okołoeurowizyjne.

Każdego dnia czekać na Was będą dwie aktualizowane na bieżąco pisemne relacje na naszej stronie: relacja z prób oraz z konferencji prasowych. Każda z nich będzie uzupełniana materiałami z naszych mediów społecznościowych (instagram, twitter, snapchat).

Od niedzieli, 30 kwietnia ropoczynają się próby do 62. Konkursu Piosenki Eurowizji. Zapraszamy do śledzenia relacji z pr…

Opublikowany przez eurowizja.org na 29 kwietnia 2017

Dzisiaj zapraszamy na livestream’a na facebooku po godzinie 12:00 podczas, którego pokażemy nasze miejsce pracy – centrum prasowe.