Roksana Węgiel wydała singiel Half of My Heart, którym zapowiada reedycję debiutanckiej płyty pt. Roksana Węgiel. To jedna z czterech muzycznych nowości, jakich możemy spodziewać się od zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018. Posłuchaj nowej piosenki „Roxie”!

Zgodnie z zapowiedziami, w poniedziałek nad ranem w sieci pojawił się utwór Half of My Heart, który znajdzie się na wznowionym wydaniu debiutanckiego albumu Roksany Węgiel. Piosenkarka obecnie przebywa w Sewilli, gdzie w niedzielę odebrała Europejską Nagrodę Muzyczną MTV dla najlepszego polskiego wykonawcy.

Roksana Węgiel okrzyknięta jedną z najbardziej wpływowych Polek!

Roksana Węgiel wydała utwór Half of My Heart

Za piosenkę Half of My Heart odpowiadają Sanah i Thomas Martin Leithead-Docherty. Producentem nowego singla Roksany Węgiel jest Tom Martin.

Posłuchaj nowej piosenki Roksany Węgiel na Spotify:

Roksana Węgiel zrealizowała również oficjalny teledysk do piosenki Half of My Heart. Uwieczniła na nim najpiękniejsze momenty ze swojej trasy koncertowej. Reżyserem wideoklipu został Bartosz Podkowiński.

Premiera limitowanej wersji albumu pt. Roksana Węgiel planowana jest na 15 listopada. Na krążku znajdzie się łącznie 17 utworów, w tym dobrze znane piosenki Obiecuję czy Dobrze jest jak jest. Oficjalna track lista zawiera również przebój Anyone I Want to Be, z którą „Roxie” zwyciężyła w finale 17. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci.

Po wygraniu Eurowizji Junior 2018 Roksana Węgiel dość regularnie wydaje nowe piosenki. W sierpniu ukazała się piosenka Live It Up, którą nagrała w duecie z Kristianem Kostowem, zdobywcą drugiego miejsca dla Bułgarii w finale Eurowizji 2017. Wcześniej zaprezentowała singiel Lay Low, który na pewno znajdzie się na reedycji płyty pt. Roxie.

24 listopada 2019 roku Roksana Węgiel poprowadzi finał 18. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, który odbędzie się w Gliwicach. Współgospodarzami koncertu finałowego będą Aleksander Sikora i Ida Nowakowska. Poniedziałkową galę uroczystego otwarcia konkursu poprowadzi Mateusz Szymkowiak, były członek OGAE Polska. Za płynny przebieg konferencji prasowych odpowiadać będzie Agata Konarska.

Jak zapisać się do OGAE Polska? Sprawdź!

fot. materiały prasowe

3 KOMENTARZE